BGONAIR Live

Горещите вълни в България ще са все по-чести, презастрояването допринася за жегата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Какво презастрояване в България, като цели села и градове изчезват и природата си ги "взема"? Презастрояване има в няколко квартала на два-три града. Точно концентрирането на застрояването на малка площ би трябвало да има обратен ефект. Пак говорят глупости някви...
отговор Сигнализирай
10
Гост 666
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: анонименЯ анонимния спец се изказа . Бегай у ляво христянче заблудено. Там на село си слушай споменатото нещо така наричам чалгарите и ромите . И нещо явно не разбираш от шеги. По добре не коментирай НЕЩО.
отговор Сигнализирай
9
Анонимка
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: анонименЯвно си ЧАЛГАР бе ,селянин. То само типичните селяни слушат това нещо чалгата.
отговор Сигнализирай
8
Татра
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Евала гост 666 , яко ме развесели . Щом смокините който засадих зад блока вече раждат плодове и през зимата държът може да пробвам с маслини . А на балко си имам ли им който сега яко цъфти.
отговор Сигнализирай
7
Гост 666
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: анонименТи ако слушаш чалга може да береш на село . Не слушам пародия на музика а това си е коментар майтап бе,ЧАЛГОПИТЕК. Но явно не разбираш от майтапи. В Еден сайт за наука и други подобни неща имаше статия ,която подробно обясняваше за промените в климата и как може да се промени тука . То вече няма зима като хората Малко сняг лек студ . Озоновия слой е изтънял, коли , топлоцентрали , липса на дървета в градовете. Паркове асфалт и бетон се направят висока влажност .
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 6
Няма такова нещо като презастрояване в България, долни инсинуации!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
След има-няма 3 месеца пак ще слагаме зимните якета.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
И къде са тия горещи вълни? Днеска 25 Юни с е едва 30 градуса! В следващите 10 дена температурите ще са около 28-32 градуса. Нито зимата - зима, нито лятото -лято! Преди 20 години по това време беше поне 35 градуса, а Ноември и Декември имаше по половин метър сняг и се задържаше със седмици!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
До: Гост 666-Да не забравиш Фики да си пуснеш докато ги вадиш бе чaлгonuтек
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Новини