BGONAIR Live

КС отмени решението за присъединяването на България към "Съвета за мир"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 15 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Хмм 10. То пък какво ли ти се връзва на теб!
отговор Сигнализирай
12
Пловдив
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 0
Новината е отлична всъщност абсолютно на всички български граждани стана ясно за какво иде реч със индивидуалните своеволия на един бивш вече премиер на България ! Жалка работа на една престъпна групичка тарикати !
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 0
Браво! Това безумие е за наказание. Оня сламения премиер си въобразяваше, че по този начин ще омилостиви САЩ и ще свалят санкциите на намагнитения на гърба на България. Чудесна новина.
отговор Сигнализирай
10
Хмм
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 1
Нещо не ми се връзва в тази "новина" ...
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не лъжете! КС отмени задъжението на правителството да внесе споразумението за ратифициране, а не самото споразумение!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 1
Бг винаги с политиката си се е проваляла, това е голяма грешка, да направиш този номер на най могъщата държава, да не го бяха подписвали, голяма излагация, на кой се кланят сега с тази постъпка. Ще ги потупа ли някой по рамото за изцепката.:))
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 1
Аха, сега срещу САЩ и Тръмп, само така, на Бг никой и не требе, само зелен ЕС. Е що така Бг какво лошо видя от САЩ, даже искат да инвестират хората. Е има една приказка, щом не си с най могъщия, ще си най бедния.
отговор Сигнализирай
6
ООН 2
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 1
ООН 2 - СЪВЕТ ЗА МИР и нов членски внос!
отговор Сигнализирай
5
Георги Илиев Митев
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 1
Военнолюбци на чужд гръб. ! Колко лесно и приятно е да гледаш и да се радваш как най-бедните българи от български произход умираме от студ,глад и преумора и в същото време да подкрепяш смъртта на хиляди невинни хора на хиляди километри от теорията на която си управител. ! Това са нашите управници от Парламента на Република България !
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 2
Поредното доказателство, че индивиди като Желязков си нямат хабер как се управлява държава.
отговор Сигнализирай
Новини