BGONAIR Live

Камион помете три коли на пътя Кюстендил - Дупница


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 10 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
нали на ченгелите им купиха биймъри, този сърбин как им се е изплъзнал?
отговор Сигнализирай
11
3млн и 500 хил -такс
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Не знам .но да критикувате шофъорите на камионите не е много ОК добре е да знаете юе вече никой със кола не се съобразява със спирачния път на камиона изпревават го рязко спират вкарват го във екшън не му правят никакъв път не мислят за габаритите му за тонажа отнемат му инерцията по баирите . Това не е въпрос на чешка книжка тука идва манталитет никакво възпитание без пардонността във отношенията се пренася и на пътя ,тежко ни наглоста ще ни докара още повече бели .
отговор Сигнализирай
10
3млн и 500 хил -такс
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Разминало се е ,ама другия път ? Някои хора не искат да разберат. че със курсове ако щете и по 10 хиляди лева да са и една година обучение на тези пътища не става ? Има дървени глави които говорят. че ако се кара със 20 км/ч няма да има катастрофи .... Като стане нещо едните искат увеличение на курсовете / за пари / другите увеличение на глобите / его , пари и власт / Чак сега дървата прогледа за пътищата защото вече няма на къде и всичко лъсва почва да се говори всеки ден убити и се увел
отговор Сигнализирай
9
Изнервен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Какво става бе, Демерджиев с мутренската кратуна? Нали уж като държавата при вас си беше на мястото, всичко щеше да е наред?
отговор Сигнализирай
8
до 1
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
В задкормилното устройство.
отговор Сигнализирай
7
Не минава
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ден, без някой лунатик да е в новините. Нещо Гнило има у нас, та вони яко!
отговор Сигнализирай
6
Пахтакор
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Сега, като няма мантинели да са виновни, кой ще го отнесе?
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Окендзахте се с тези чешки шофьорски книжки.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Слънчасъл сър.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Аз колко пъти ви казвам че за са оцелееш в БГ е нужен поне танк. Иначе няма гаранция че ще стигнете за където сте тръгнали
отговор Сигнализирай
Новини