IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Цацаров скочи срещу бурките на обществени места


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 28 Не харесвам 0
Цацаров е напълно прав . Преди години така се е започнало във Франция и Белгия . Айде сега оставете ги да си носят бурки , айде да си направят джамии , айде това и онова и хоп гражданска война .
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Цацаров - президент!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
В България няма жени които носят бурки, освен ако не дойдат някои шейхове с жените си и харемите си. Но тогава и премиер и политици и бизнесмени ще им се кланят, а няма да им държат сметка, че са с бурки.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Браво на прокурора, че вдигна пръст... Бурки - само в джамията, а децибели на джамията- да са като шепот на река
отговор Сигнализирай
8
Професор
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
Браво Цацаров! Винаги съм казвал, че Цацаров е перфектен и като Прокурор и като Човек и Българин.Цацаров Президент!Мачкай Цаца комунистите!
отговор Сигнализирай
7
Ян Бибиян
преди 9 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
На тия ако им подадеш пръст и ще ти отапят ръката до ключицата! Аман от нинджи. Тепърва Европа и ние ще си патим тая войнствена и двойствена доктрина. Чел съм корана и мога смело да кажа че е писана от шизофреници , но и изкусни психоманипулатори. Та нима е лесно да накараш някой да се самоубие с бомба. Не че европейци не скачат от покриви и мостове, но то е друга бира.
отговор Сигнализирай
6
Въртипух
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
До West EuropeanАко ти отмаам какалашката очите ще ти изскочат като на жаба кекерица,нещастнико!НЕДЕЙ ДА СПАМИШ,А ПИШИ ПО ТЕМАТА!
отговор Сигнализирай
5
анонимна.
преди 9 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Ако това стане ще трябва Ви почерпим за правилно решен п роблем. Плашила по улиците не искаме. Да се забрани на здравеопазване то да се обслужват такива плашила.В магазините също да не ги обслужват .В МВР също. Ако това стане със заповед ще повярвам в държавата.
отговор Сигнализирай
4
West European
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Върви народе възродени.Към светла бъднина върви.С ГЕРБ таз, сила нова.Кмунистите смажи.
отговор Сигнализирай
3
Грух
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Цацаров, къде е ярмата, Цацаров?
отговор Сигнализирай
Новини