IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Полша и Унгария твърди за антимигрантската си политика


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Додо
преди 7 години
Харесвам 53 Не харесвам 1
"Полша и Унгария смятат за правилен отказа си да приемат бежанци от пристигналите в Европейския съюз незаконни мигранти в интерес на сигурността на гражданите си"ГЛУПAЦИ! Те и грам идея си нямат какво културно, научно-техническо и духовно обогатяване губят недопускайки мюсюлмани в страните си! То не са изнасилвания на деца и жени; кланета с ножове и сатъри; газения по улици и площади с коли, ванове, тирове и автобуси; взривявания на молове, стадиони и ресторанти; масови стрелби в кина и театри
отговор Сигнализирай
11
aa1830
преди 7 години
Харесвам 83 Не харесвам 0
Изключително горди народи, особено унгарците. Който познава историята им поне малко е наясно за какво става въпрос. И много близки народи по-между си, исторически без военни конфликти и винаги подкрепящи се в трудни моменти. Лично съм го чувал от местни хора и не ме изненадва единната им позиция в момента.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 81 Не харесвам 1
Трябва да се присъединим към Вишеградската четворка - Полша, Унгария, Чехия и Словакия, които са твърдо против диктатурата на Брюксел за разпределение на мигрантите. Ако се присъединим, държавите ще станат пет. ЕС щял да налага санкции?! Ами ако пет държави откажат да си плащат вноските? Брюксел няма ли да се замисли?
отговор Сигнализирай
9
ЛЪВСКИЙ
преди 7 години
Харесвам 43 Не харесвам 1
България, Полша, Унгария !!! Това ще са трите централни европейски сили !
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 85 Не харесвам 0
Никаква иизненада. Беата Шидло и Виктор Орбан са държавници.
отговор Сигнализирай
7
ФАКТ!
преди 7 години
Харесвам 68 Не харесвам 1
До ФактАз съм дефинирал проблема докато Арсенал Казанлък ВМЗ сопот и други оръжейни заводи не пуснат автоматично оръжие на преференциални цени за български граждани с доказан български произход,докато не влезне в сила Закон за защита на Нацията и Докато не се сформират наказателни отряди по улиците.Няма да се оправим когато това стане обаче за 2-3 години ще изпреварим Швейцария!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 69 Не харесвам 1
А бат ви Боко за 50 милиона се продава.
отговор Сигнализирай
5
Българина
преди 7 години
Харесвам 62 Не харесвам 1
Герб, граждани за еничарство на Република България
отговор Сигнализирай
4
Неа
преди 7 години
Харесвам 73 Не харесвам 0
То и нашата позиция трябваше да е твърда ама ...паричките си казаха думата ...
отговор Сигнализирай
3
ДОКО
преди 7 години
Харесвам 79 Не харесвам 0
НИЕ НЕ ГО ИЗБИРАМЕ ТОЙ СИ ПАЗАРУВА ГЛАСОВЕТЕ НИЕ КВО ДА НАПРАВИМ
отговор Сигнализирай
Новини