BGONAIR Live

Зеленски: Путин записа лична победа със срещата в Аляска


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Недоволни в Украйна говорят, че на Зеленски му трябва време да легализира личното си богатство, което оценяват на 40 милиарда долара. До тогава няма да има мир
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
До: хахДавай братчет,пиши,плюй,измисляй простотии,че не остана много....Колко трябва да си *** за да се продадеш за някакви пари и да дрънкаш поръчкови глупости,нали се сещаш,че един ден ще те намерят,макар,че с *** никой не се цапа...
отговор Сигнализирай
28
Митев
преди 10 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Преди да скочиш в дълбокото, трябва да прецениш доколко умрееш да плуваш,за Зеленски и до коленете му е дълбоко.....
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
До: НЕКОЙМного точно .Право в десятката
отговор Сигнализирай
26
Мда
преди 10 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 2
Той Путин записва победи всеки ден. Къде са победите на Зеленчука обаче???
отговор Сигнализирай
25
Справедлив
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
В изолация са всички предатели които предадоха народите си и ги поставиха под чужда зависимост / без Унгария/.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Тоя зеления дали продължава да мечтае да победи Русия
отговор Сигнализирай
23
Аз
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 3
Зеления украински *** вече да свиква,че е никой.А ние тук,всички професори ,като сме толкова умни защо не си оправим продажните политици,ами все гледаме хората.Прочетете за нас какво пишат и ще ве виснат ченетата.
отговор Сигнализирай
22
хах
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 26
Никаква победа не е записал. За жужака много важно е ЕС, който пък не включват в разговорите, щото двамата с Оранжевия са големата работа. Украйна, ако се реформира, ще влезе в ЕС и НАТО. Ако не - остават при жужака. Територии със сигурност ще загубят, ама там рашите ще трябва да хвърлят един кораб с пари дето ги нямат. Може и на Китай да ги подарят, щото без тях за пълна дупка.
отговор Сигнализирай
21
Банкеръ
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Абе то Аляска според договора между Руския император и САЩ си е Руска територия,която следва да се върне в Русия.Зеленски вече никой не го брои за жив.Бай Дончо ще се уговаря с Путин как да окупира Гренландия,като компенсация за Аляска.За Украйна и източна Европа е ясно.Подкрепа ще има докато си плащат.Инак Европа колкото и пари да си напечата,ще се наложи да плаща на Русия в Злато,което няма.Да се знае.Очевидно Санкциите са самоубийство.
отговор Сигнализирай
Новини