BGONAIR Live

Орбан за бъдещето на Украйна: Буферна държава между Русия и НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

138
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 6
Много си повярваха Kл0зетниците, но тоя път гризнаха натовския...
отговор Сигнализирай
137
Христо Христов
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
86та на конгреса, бае Тошо каза : пичове, СССР ще фалира, ще се оправяме в ЕС и Нато. 40г по-късно Русия все още е фалит, а аз карам Тесла. Баси кефа.
отговор Сигнализирай
136
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 10
До: Анонимен Какви хора са искали, на референдум, окупираните украински територии да се присъединят към русия? Това не са хора, само почти приличат на хора. Няма нормален човек, освен диктатор като асад, който да иска да живее в русия. Дори най-върлите българските *** не искат да живеят в руский мир...
отговор Сигнализирай
135
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 13
Русия самостоятелно никога не е побеждавала Германия. Бяха САЩ + Русия. Тоя път САЩ ги няма.
отговор Сигнализирай
134
Нато
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Ние това правим бе пич. Печелим войната. Кажи за Покровск, гледа ли филма Голямото Дрон клане?
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 16
Това не са териториални отстъпки,а признаване резултати от референдуми,на които хората казаха, че искат да са част от Руската федерация.
отговор Сигнализирай
132
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 17
Ако искате да си върнете териториите и да съдите Путин, трябва да спечелите войната. А реалността е такава, че Украйна никога не е била в състояние да победи Русия.
отговор Сигнализирай
131
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 9
The Economist: Ако не иска Украйна да се разпадне, Зеленски трябва да приеме мрачната истина - губи!
отговор Сигнализирай
130
До:Германия и Франци
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Така е, Наполеончо. А сега си пий хапченцата и си лягай моето момче за да не пратя санитаря
отговор Сигнализирай
129
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 10
Започна агонията на киевския режим. Зеленски ще си отиде, когато американците му кажат Момче, махай се"
отговор Сигнализирай
Новини