BGONAIR Live

Тежки загуби за Русия след неуспешен щурм


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

119
Христо Христов
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Ако тези 6000 бяха тръгнали за Москва, сега щяха да са живи. Умряха за кефа на 5 пенсионера от КГБ.
отговор Сигнализирай
118
Катя
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
117
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
На кой му пука какво е казал наСирски освен на бг либерастии и да вият като вдовици за ...
отговор Сигнализирай
116
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Обикновенно , когато Сирски каже нещо , се случва точно обратното
отговор Сигнализирай
115
И кво?
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Информацията е потвърдена от независими източници... дойче веле, днес.бг и Гергана Попова! Аха!
отговор Сигнализирай
114
Копейките се
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
възпаляват брутално, когато има много убити фашистки окупатори.
отговор Сигнализирай
113
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
все още не могат да разберат че думите "тежки загуби" нямат никакъв смисъл в Русия...----то и живота на руснаците в окопите няма значение за тях.
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 5
Добрите новини тепърва предстоят! Обещаха до 50 хиляди фира на месец , и плановете се изпълняват успешно ! Путин ще им помага в достигане на нормата , с нова порция свежа плът , за пушечно месо ! По -безсмислена война , заради болните амбиции на един болен човек, надали е имало !
отговор Сигнализирай
111
popa ot razgrad
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
все още не могат да разберат че думите "тежки загуби" нямат никакъв смисъл в Русия...
отговор Сигнализирай
110
Две неща разбрах
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 7
руzняците са тупи и опурити и така както руznяк може да се обоcepe, никой друг не може.
отговор Сигнализирай
Новини