BGONAIR Live

Шефът на "Шел" предупреждава: Още през април ще има недостиг на гориво


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Без план - споко
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Спокойно от Белия дом видимо нямат никакъв план. Хвърляха бомби над Иран ей така щото имат и могат с идеята че тези в Иран сами ще се предадът. 3 седмици по-късно - чак тогава тръгват първите пехотинци към района. И ще минат оше 1-2 седмици докато стигнат Хормуз и се организират за атака. Абе около средата на Април се очертава да отворят пролива. Както каза Тръм - за великден - там някъде ще имате петрол.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Войводата, гълтай хапчетата и си лягай да почиваш, не се превъзбуждай!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Одете пеша, бе!
отговор Сигнализирай
13
Войводата
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 12
1. 3СВ. 2. Въпреки че съм за Русия, България не трябва да внася гориво от там докато не бъде свален Путин. Той е вреден и за самите руснаци. 3. Това съм го казал отдавна и на руските и на западните служби и те го знаят.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Около 6 200 фючърсни договора на Brent и WTI смениха собственика си между 6:49 и 6:50 сутринта в Ню Йорк едноминутна вълна на стойност 580 милиона долара, според изчисленията на FT с данни на Bloomberg. Обемите на двата бенчмарка Brent и US West Texas Intermediate скочиха едновременно, около 27 секунди преди 6:50 сутринта, докато фючърсите на S&P 500 скочиха малко след това.Сделките се случиха приблизително 15 минути преди Тръмп да заяви в Truth Social, че е имало продуктивни разговор ...
отговор Сигнализирай
11
всичко е далавера
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Подозират умишлено изтичане на информация заради рекордни петролни сделки за $580 млн. само 15 минути преди публикацията на Тръмп за Иран.Търговци на петрол са направили сделки на стойност над половин милиард долара минути преди президентът на САЩ Доналд Тръмп да обяви продуктивни разговори с Иран в понеделник.Внезапната активност, последвана от рязък спад на цената, повдига въпроса за умишлено изтичане на информация до определени участници на пазара, за да генерират огромни печалби.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Урси ко рече за руските енергоносители?
отговор Сигнализирай
9
Зозо
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 17
Довечера мятат атома в Техеран и утре Ормуз ще е отворен на 100%.
отговор Сигнализирай
8
до 1
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 10
По-умните знаят че Рашка дава само 10% световно, а липсват 20% и колкото и да ги заменят все има недостиг от 10%, но какво ти обяснявам капацитета ти е нулев.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 1
Ние и сега си внасяме горива от Русия , но ни продавт през 4 посредника , като някви други , миксове разни .
отговор Сигнализирай
Новини