BGONAIR Live

Русия е била в готовност за масиран ответен удар по Киев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
вова нали знаеш руско пво те пази.. ако пратят дроновете ще ходиш при кобзон )))
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Е как да не стане като открадне половината от тия 90 милиарда ,ето ти ново имение на Бахамите.А иначе вината не е негова а на овцете дето се оставят да ги доят и стрижат.Щял да доиде някои да бие и да краде хора по улиците ,това ще го прави когато са на тумба ,ама после тоя индивид нали има дом ,дирктно ще го набарам където няма кои да го отърве ,ще му отрежа топчетата и ще го намерят как си ги дъфче.Украинжите ПРОСТО СА М,У,Х,Л,Ь.О.В.Ц.И
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
единственото което може да направи русоия в лицето на путин е да сенадриска
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
може и да не е гей прайда блатния център на zоркостан предлага доста цели а може и агиттролското гнездо да сринат
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Че той Путин не умря ли преди няколко години,нали негов двоиник се появяваше публично??? .И ти маи си тръгнал по пътя за Карлуково като бай ДЪН
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
путин е малак но за сметка на това все по жалък
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Панама още ли не му е върнала Панамския канал,а Венецуела американския нефт,Гренландия кога ще стане американски щат??? ку ку ку ку ку ку
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
това ще е най жалкия гей парад за 9 май и най гледания заради жалкия путин давидим дали няма да му хапнем житцето в биските 4асове
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Виждал ли си дете което си играе с мравки .Пълни леген с вода ,слага в него капачки от компоти ,пълни ги с мравки и имитира морска буря докъто ги убие.Тоя е на същия ЕТАП.Ормуз беше нормален морски път ,преди тои да се опита да убие Иранските лидери и то по времето в което течаха мирни преговори с тях.Сега тоя път е затворен и платен ,защото отнякъде трябва да доидат парите за да се ликвидират щетите които нанесе с безумието си.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
В момента най-очакваното събитие са американските избори и дали след тях няма да бъде поискан импиичмънд на бай Дън.Щото напоследък и той като Баидън показва признаци на явна деменция.Превзема по няколко пъти едни и същи неща ,унищожава по няколко пъти едни и същи неща,привиждат му се преговори ,примирия,славни победи,играе си на пирати явни признаци на вдетеняване и старческо слабоумие
отговор Сигнализирай
Новини