BGONAIR Live

Русия е била в готовност за масиран ответен удар по Киев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Алоу вие умните и кресливите с тумбаците и малките израстъци отдолу нещо много си повярвахте напоследък.Един потомък на евреите спасени от пещите на Дахау-заплаши потомците на хората дали живота си да го има изобщо...20 000 000 жертви са това 20 000 000 семеиства без бащи ,маики синове и дъщери.И потомците им кво трябваше да му направят баница ли .Поклон пред паметта им Поклон пред паметта и на нашите предци останали по боините полета в битка стрещу Хитлеристка Германия
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: анонименчичка, ти центъра на киев с хрушчовките и пионерските домове не си го виждал и на снимка. допивай втората цедка и седай у таксито, спецуга
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
а как са в готовност великите и могучиите да реагират на редислоцирането на американския контингент в европа по руските граници?
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
От хубавият център на Киив и Крещатик, щяха да отанат само руини, такива каквито им оставиха техните братчеди нацистите след 1945-та, а СССР им построи монументален ансамбъл от сгради в центъра на завалийките!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
тръмп им уреди зеленски да разреши парада, тия се правят от 12 часа на мъжкари .... тва нема да се размине току-тъй, оранжевия не обича да го правят на ***.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 12
Ако украинците продължават така хубаво да им думкат рафинериите, скоро русия ще внася горива, а не да изнася. Неможачи са руснаците! Слава на Украйна!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 12
Браво на Зелката, как само се подигра на фашагите в Кремъл. Браво, Зелка, велик си, бате. Дано още дълги години мачкате руснаци!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 11
Руснаците се оказаха баси слабаците, тия и за 50 години няма да стигнат до Киев. Накрая само китайци и корейци ще им маршируват по парадите. Жалко племе са руснаците. Слава на Украйна!
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
Да, както за три дневната операция, която продължава 5 година.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Жалко че редакторите не са яли отровни гъби. Преди да сътворят този ненужен бълвоч.
отговор Сигнализирай
Новини