IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Арестът на приятеля Трабер - готви ли се ФСБ за ерата "след Путин"?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Факт
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
Поредните,мокри сънища на запада.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Къде последно живее и е арестуван, в Латвия или в Русия !
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 8
това е демонстрация, че в Русия никой не е над закона, за разлика от запАдните шуро-баджанащини
отговор Сигнализирай
10
цифрова копейка
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 4
На русия враг не й трябва, тя ще се самоунищожи с такива слабоумни соц. некадърници начело
отговор Сигнализирай
9
Русия е ВЕЛИКА
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Ерата на Чекмеджан е в историята,вече сме в ерата на Рундьо.Ще има сътресения.
отговор Сигнализирай
8
Kiro
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Аз пък се питам кой контролира Днес.бг от половин година и му е поставил норма от два антируски текста на ден.
отговор Сигнализирай
7
Дрт
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Търсите под вола теле, а? Търсете, търсете! Като попаднете на бика, се обадете! Льольовци!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 5
ПутиПути наистина вече трябва да реши дали да си отиде като Хитлер или като Кадафи. Все още има малко време да реши, но ако се забави повече, ще решат вместо него.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 5
Честито на Абелардо де ла Есприеля и Кейко Фуимори, новите ДЕСНИ президенти на Колумбия и Перу. В света има ЯСНО изразена дясна вълна. Само в България, видите ли, "печели" левия Радев с фалшивите машини на Мадуро.... ОСТАВКА!!! Народа иска дясно управление.
отговор Сигнализирай
4
Саня
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
ФСБ отдавна е готова за ерата след Путин, впрочем тази ера започна още миналата година, сега просто се ускоряват етапите й. Няма да го отстранят физически, ще го оставят като стар предизборен плакат да пожълтее от слънцето, да се изпокъса от дъждовете, да му надраскат най-големите смелчаци брада, мустаци, зъби на вампир и пиратска превръзка на едното око, докато заприлича на чучело, на което ще ръкопляскат, когато възложи функциите си на своя ВРИД. Победа няма да има, но и загуба също.
отговор Сигнализирай
Новини