IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Медведев: Парламентарната демокрация за Русия ще е катастрофа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
Гледаите България и преценете дали е прав
отговор Сигнализирай
7
брей
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Парламентарната демокрация не е подходяща за империите като Русия и САЩ , поради простата причина че това са мултинационални държави. Трябва човек - президент , който да олицетворява цялата нация. Иначе парламентарните групи ще са на етнически принцип и това ще доведе до разпад на властта. За БГ по хубаво от парламентарната демокрация няма - но с нужните промени - около 80 депутати , носещи наказателна отговорност за "необяснимите" си действия.
отговор Сигнализирай
6
Явор
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
Май човекът си е напълно прав, ние като сме 20 години парламентарна демокрация да не сме цъфнали и вързали. Може би някои да, но мнозинството абсолютно НЕ!
отговор Сигнализирай
5
РАЗБИРАТЕЛ
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
НА *** ЕЗИК - АКО ИЗТЪРВЕМ ОЛИГАРСИТЕ ОТ КОНТРОЛ, ЩЕ ЗАГУБИМ МАСА КИНТИ
отговор Сигнализирай
4
Аналитик
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 6
Парламентарната демокрация е като социализма - много добре изглежда като идея, ама не работи.Прав е Медведев, макар, че винаги ще се намерят *** да оспорят това. Точно заради тях е прав.
отговор Сигнализирай
3
Учен
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Много извадено от контекста много, ама като гледам как ги мързи журналята от "Днес" особено петък вечер пак са написали "статия" от 5 реда
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 32 Не харесвам 4
Така си е парламентарната демокрация е пагубна за дуржавността, ние сме живия пример. Даже и САЩ не си позволяват такава екстра. Напълно е прав човека.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Новини