IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

МВФ: България се възстановява, но не и без рискове


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Абе тоя фонд как разбраха че ни сме вече добре,а ние не разбрахме,тия хора на глупави ли ни правят, от 20 г. се въстановяваме и сме на едно и също място.
отговор Сигнализирай
23
Бойко
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Мен не *** гледай какво правя слушай ме какво ти говоря
отговор Сигнализирай
22
STARBUCKS-USA
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Да,ама Бойко каза; няма прошка ни за брат ни за сестра :)) МОже би и за приятелката ,това важи :))
отговор Сигнализирай
21
куки
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Че те най-много натякват тези които постлаха на кризата да удари толкова силно.
отговор Сигнализирай
20
Бойко
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Изключително лесно само трябва да ги прекараш през банката на Цветелинка всичко що мине от там е чисто и не го пипаме
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Хайде стига смешки. Време на неволята било. Че то друго да е имало? И кого да не упрекваме, ако не управниците? И ако не им натякваме, може да си помислят, че сме добре.
отговор Сигнализирай
18
STARBUCKS-USA
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Гошо ,аз сега съм луднал по новото Шеви Камаро. Струва 33 000 $ . Затова и влязох тук в сайта. Искам да се допитам до Станишев,как да ги открадна тия пари,ама така че и някой такъв като Бойко или Цветанов, да не ме хване !? :))
отговор Сигнализирай
17
куки
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 13
Я малко по-трезво. Какво е виновен Борисов, че няма производство в държавата, че няма луди инвеститори и че отвсякъде точат напълно законно с договори дето не са сключени от него и по закони, които не са гласувани от него.10% са данъците, по-малко няма как да ги направи в ЕС, за да привлече инвститори. Колелото се завърта, производството започва да се връща в Европа, те затова и трябваше да ударят еврото, за да станем конкурентни отново. Време на неволята е. От натякване полза няма.
отговор Сигнализирай
16
Гошо Тъпото
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Радвам се за теб,че долара се....вдига.И аз имам няколко столевки от времето,когато беше тук 1:2,50 лева.Тогава мислех да правя третото си .....чейнж бюроза Кривунделово,Главанаково и.....Простаково(тук намерих дилър,но бюрото него...стартирах).
отговор Сигнализирай
15
STARBUCKS-USA
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Това поне си го запомнил за статията на Файненшъл таймс, че Пловдив е 5 тия най древен град в света. А и друго да ти кажа,STARBUCKS не значи на всяка цена STARBUCKS COFFEE.
отговор Сигнализирай
Новини