С попадения през втората част на двубоя Тотнъм победи с 2:0 Мидълзбро и излезе начело в Премиършип поне до днешния мач Челси – Арсенал. Точни за „топчиите” бяха Джърмейн Дефо в 49-та и Ахмед Мидо в 75-та минута на мача.
Портсмут записа втората си загуба от началото на първенството, след като бе победен от У.Б.А. като гост с 1:2. За първи път от май 2003 г. в официален мач за отбора се появи бившия национален нападател Светослав Тодоров.
Тодоров изигра последните 19 минути от двубоя, след като замени Гари О’Нийл. Той разкъса кръстни връзки на лявото коляно през август 2003 г. и оттогава не се е появявал в игра.
Пълни 90 минути за своя Чарлтън изигра Радостин Кишишев при победата с 1:0 над новаците от Уигън. Единственото попадение в мача бе дело на Дарън Бент в 42-та минута.
Съперникът на ЦСКА във втория предварителен кръг за Шампионската лига – Ливърпул също се поздрави с минимална победа. „Червените” надделяха над Съндърланд след попадение на Шаби Алонсо, като контузия в мача получи Стивън Джерард. Все още не е ясно дали той ще може да вземе участие в реванша срещу ЦСКА.
Ето и всичките резултати от вчера:
Манчестър Юн – Астън Вила 1:0 Чарлтън – Уигън 1:0
Тотнъм – Мидълзбро 2:0
Блекбърн – Фулъм 2:1
У.Б.А. – Портсмут 2:1
Ливърпул – Съндърланд 1:0
Нюкасъл – Уест Хям 0:0
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.