BGONAIR Live

Сталин е чудовище? Музеят в Гори разказва различна история


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
Сталин направо ги е юркал рашките, да се бият до смърт, през ВСВ, да не говорим за гладомора в Украйна, дето пак изтрепа сумати народ :)))
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 11
Добре че е бил Стали, буквално спасява България след края на ВСВ. България е жестоко унижена от Сюзниците на конферецията в Кайро, а Чърчил е искал да бъдем смазани и асимилирани от Югославия. Благодарение на приноса на Стали и Толбухин Бъглария е спасена от национална катастрофа и днес не е с размерите на Люксембург...
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Хитлер завърши своя живот в яма от артилерийски снаряд, залят с 20 литра бензин и мъртъв изгорен. Сталин прие парада на Победата на Червения площад в Москва и поведе съветския народ към космоса.
отговор Сигнализирай
26
До 30
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Кажи го на грузинците, ако ти стиска...
отговор Сигнализирай
25
Факт
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Украйна губи войната заедно със САЩ и НАТО!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
Сталин е бил по-голямо чудовище от Хитлер, изтрепал е едно 20 милиона без да му мигне окото, ама ко да праиш :)))
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Съединените щати нямат възможността да обогатяват уран за отбранителни цели. Това заяви ръководителят на Националното управление за ядрена безопасност (НУЯБ) към Министерството на енергетиката на САЩ Джил Хруби на изслушване в Сената на Конгреса на САЩ.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Heлu, разстоянието в Грузия в мили ли го измерват?
отговор Сигнализирай
21
до РАДОСЛАВ
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
ЗА 30 ГОДИНИ ЮДО-АТЛАНТИЧЕСКО УПРАВЛЕНИЕ НАМАЛЯХМЕ С 3 МИЛИОНА МЛАДИ ХОРА > ОЩЕ МАЛКО НИ ОСТАВА И НЯМА ДА НИ ИМА
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
A какво става със Зелената сделка? Икономиката на ЕС мина ли на зелени енергии от вятърни перки и слънчеви панели, вече?
отговор Сигнализирай
Новини