IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Подслушването в България подкопава демокрацията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
до Пич
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Между другото, не е лошо СРС - тата да се прилагат и по предназначение, в това число и форумни мишоци (като теб) подстрекаващи към извършване на престъпления, тука поне ще има някаква реална полза със законна цел от СРС - тата. Така наистина ще послужат за разкриване и противодействие на тежки престъпления.
отговор Сигнализирай
68
boicho.boichev.7
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Само милиционерите от герб и завършилите факултета на ДС в Симеоново са антикомунисти!
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
До Анонимен 78Ти не си обикновения българин, тъй че не говори от името на гражданите. Аз не искам да ме подслушват, не защото това ще ме уличи в извършване на престъпление, а защото използваха и използват това, за да ми откраднат бизнеса, при това доста успешно. Преди четири години плащах заплати на 15 човека, при това най - ниската беше 1 500 лева, както и осигуровки и данъци, сега не плащам нищо, ама и герберите дето ми взеха бизнеса и те нищо не плащат!
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
ПРЕСТЪПНИЦИТЕ СЕ СТРАХУВАТ ОТ ПОДСЛУШВАНИЯ.
отговор Сигнализирай
65
boicho.boichev.7
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
ей ***!Представи да се подиграваш с истинските антикомунисти, като представяш за антинокомунисти милиционерите от Герб!
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
ОТ 1944 ГОДИНА ДОСЕГА ВИНАГИ СЕ Е ПОДСЛУШВАЛО.БКП/БСП НЕ ПОДСЛУШВА САМО В ПОСЛЕДНИТЕ 3-4 ГОДИНИ И РЕВНАХА.
отговор Сигнализирай
63
boicho.boichev.7
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
И либералите от Ес-и те са комунисти, нали?Само милиционерите от Герб са антикомунисти!
отговор Сигнализирай
62
до Пич
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Апропо, това че си арогантно неграмотен, не те оневинява по смисъла на НК.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Не само да подслушват, ама трябва и да ги растрелват.Само така България ще се отърве от тази ***, виште само какревнаха и кой реве?Обикновения Българин няма от какво да се страхува, и да го подслушват, подслушвачата няма да издържи да ислуша цялата касетка,а направо ште се самоубие, от мъката която чуе от нашите разговори.
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
До ПичАко сме нормална "държава и нормален народ", каквито бленуваш, то такъв като тебе, който подстрекава към извършване на престъпления против свободата на политическите убеждения, против неприкосновеността на личния живот и към омраза въз основа на дискриминационен признак, трябваше отдавна да ти е повдигнато обвинение за съвкупност от тежки престъпления и да носиш пълна наказателна отговорност за деянията си, ама уви - не сме и затова виреят и такива като теб.
отговор Сигнализирай
Новини