IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Парламентът не ми липсва, отсече Костов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
Одисей 1
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
56 Спонги а на мен ми се струва че по този начин той индиректно защити и Президента защото той в момента е подложен на безпрецедентен натиск само защото се опъва и не ходи по свирката на ДПС и БСП .
отговор Сигнализирай
50
Спонги
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
До amiкакто често се случва, някои хора пишат във форума само за да си начешат крастата. Така е и с теб. Слушах (гледах) интервюто. Не е защитавал Пеевски . Нещо повече. Който има мозък е разбрал. Костов защитаваше тезата, че не е редно да се говори за Пеевски, а за създадения "Казус Пеевски", т.е за неспособността на Правителството да се справи с възникналия проблем, който пречи на цялостната му работа. Костов декларира, че не е политик и цялостното му изказване беше академично.
отговор Сигнализирай
49
Одисей 1
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
53 Безбожник си като всеки комунист , кълнехте се кракът ви няма да стъпив църква , по време на революцията сте заривали живи поповете а наште червени *** са ги каралис брадите си да метят милиционерското , нищо свято няма за вас , подиграхте се с всичко най-свято за българина и по големо двуличници от вас няма . Жалко че преди 23 години имаше уж така наречената нежна ревюция , много жалко.
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 26 Не харесвам 7
Костов има един грях, ако може така да се нарече.накара комунисти и турци да се обединят срещу него, щото ги навря там където им е мястото. Но матряла сам си избра тази съдба.
отговор Сигнализирай
47
Петолъчка в сърцето
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 18
Православен съм, Фарисей 1, ИЗТОЧНОПРАВОСЛАВЕН, като другарите Сталин (който през тежката 1941 г. по заръка на Антиохийския патриарх заповядва да се обиколят с иконата на Богородица Ленинград, Сталинград и Москва и после нито един от трите града не е превзет от врага), като другаря Тодор Живков и още десетки родолюбци, които са служили на страната си под червеното знаме!
отговор Сигнализирай
46
ттттуууууутт
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
"Образът на Делян Пеевски в обществото е демонизиран" --- и с право ____ ***
отговор Сигнализирай
45
Одисей 1
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Петолъчко каква анатема бе нали си безбожник
отговор Сигнализирай
44
Одисей 1
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Петолъчко каква анатема бе нали си безбожник
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 5
Доган(ДС) и БСП(ДС),стоят извън властта и с вой на отчаяние *** раните си само когато Иван Костов е на власт!
отговор Сигнализирай
42
ami
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Защо защитава Пеевски???? Демонизиран бил, верно ли бе?
отговор Сигнализирай
Новини