BGONAIR Live

Квадратче "Не гласувам": Самтаймс уин, самтайм люн...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Репликата на Христо Стоичков на "култовия" му английски.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Когато е мнозинство гласувалите в квадратче "Не подкрепям никого" всички кандидати да не могат да се кандидатират отново за един мандат и да подадат оставка веднага. На това просто нещо по света го наричат ДЕМОКРАЦИЯ ,ЗА ТОВА ГО НЯМА В НАШАТА СТРАНА.
отговор Сигнализирай
Новини