BGONAIR Live

П. Стоянов: Първанов създаде олигархически модел в съдебната системa


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това беше един истински достоен български президент, Агент Гоце дъртият комунист и на малкият му пръст не може да стъпи !
отговор Сигнализирай
26
номер 18
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
АМИ ГОСПОДИНЕ, СПОДЕЛЕТЕ ИНФОРМАЦИЯТА СИ, НЕ БЪДЕТЕ ЕГОИСТ
отговор Сигнализирай
25
Дончо
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Държавата я разсипаха царя и юпитата, а Станишевци, Дотановци и Сакскобурготовци я довършиха!Дето стъпи комунистически крак, трева не никне!
отговор Сигнализирай
24
Дора
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
13 ти си многотъп! Дърт, мръсен комунист, който говори смехории, за да оневини ***! Що не вземеш да се гръмнеш? Как така се дават пари? Ами да ги върне!!
отговор Сигнализирай
23
възмутен
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ти кажи и някои неща за себе си Стоянов. Как стана така ,че брат ти Емил ,който нямаше 10 стотинки в джоба направи издателство ,което при това се помещаваше в Стария град .Как този умник ,който две думи на кръст не може да каже ,стигна до Съвета за електронни медии.Как и с какви пари купи телевизия Европа. НЕ знаеш сигурно .Но не е само това. Има и още много други .Ти ката юрист ще кажеш ,няма доказателства ,аз нищо не знам по въпроса .Ти не знаеш ,но хората от Пловдив го видяха с очите си.Да не говоря пък за това как близки на брат ти си закупиха имоти и заведения покрай участието си в комитета, който организираше дните на Европейската култура преди години .Ти не знаеш ,но пловдивчани го ВИЖДАТ .
отговор Сигнализирай
22

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
до 18. господине, аз сьм безпартиен, и затова гледам под лупа всяка партия, и тьй като имам и налице информация, заключенята не са трудни. ВИЕ се лутате и се Чудите на кого да вярвате,а защо ? Защото ви липсва информация а информацията е най-скьпото нещо на света....просто ми се доверете.
отговор Сигнализирай
21
VAZDUHAR
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
NE SE NATISKAJ PETRE , SAM ZNAESH , CHE NJAMASH NIKAKAV SHANS !
отговор Сигнализирай
20
Съдебната система е
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Точно бивш *** да говори за съдебната система е доста нагло. *** първо унищожиха съдебната система и МВР, а после ги напълниха с свои хора - политически протежета, т.е. направиха и съдебната система част от мафията. След като електората изрита *** в десета глуха, те вече от 2001 година не могат да пълнят съдебната система с техните *** и сега протестират. Нормално е, но няма да ги огрее - сега друга част от мафията прави същото. Оценката за Петър Стоянов и иван Костов я даде народа на изборите - шут отзад.
отговор Сигнализирай
19
ЛИЛИ
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ТО МАЙ САМО БАТ:ПЕТЬО НЕ СЕ ОМАСКАЯРИ С ДАЛАВЕРИ????????????? А????МУЖДУ ДРУГОТО АЗ КАТО ЧЕ ЛИ ГО ХАРЕСВАХ И ИМИ Е ТЪЖНО ,ЧЕ ИЗЛЕЗЕ ОТ СДСГОВОРЕШЕ РАЗБИРАЕМО ЗА НАРОДЕЦА,НЕ СЕ *** ,НЕ БЕ АГРЕСИВНО АРОГАНТЕН,НО НАПУСНА БИТКАТА НЕ СЕ ПРЕБОРИ С КОСТОВ,НАДЕТО ИДР ОТ СТАРИТЕ МУЦУНИ ,И НЕ УСПЯ ДА ОБЕДЕНИ РАЗЦЕПЕНОТО СДС.....С ДОСТОЙНСТВО СЕ ОТТЕГЛИ ДА ДАДЕ ПЪТ НА МЛАДИ И НОВИ ЛИЦА....НО НЕ БИ.....
отговор Сигнализирай
18
САМО КОСТОВ !
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ТИ МАЙ СИ ТОТАЛНО ОБЛЪЧЕН ОТ КОМУНИЗМА - НЕ МИ ИЗГЛЕЖДАШ НИКАК НОРМАЛЕН ДА ТИ ПРИЗНАЯ, МОЖЕ БИ ЗАЩОТО СИ ВНУК НА АКТИВНИ БОРЦИ - ХА-ХА-ХА
отговор Сигнализирай
Новини