BGONAIR Live

П. Стоянов: Първанов създаде олигархически модел в съдебната системa


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Пьрванов е прав. На мене ми е Чудно едно...никой не може да ме убеди Че следи няма след извьршваме на финансово престьпление.пример, изтоЧване на дьржавният бюджет или еврофондовете или приватизацията....срещу един долар....дайте и аз да купя фабрика за един долар. значи следи за източване на европарите няма? това е невьзможно.щом ЕС знаят значи следи има. извода какьв е? следите се прикриват от правосьдието.господа,нищо не вьршиме така. Аз не искам да има виновни и осьдени, това което искам е да се отнасяте с отговорност кьм функциите за които сте избрани, да уважавате бьлгарите и Бьлгария и да работите за нейният вьзход. Защото това което правите говори Че вие не вярвяте в доброто и не вярвате вьв бьдещето на БГ. Вие предварително сте обрекли Бьлгария на смьрт, и спомагате за изпьлнение на смьртната присьда.Най - интересното е Че това което не си давате сметка са децата. Колкото и да е разрушена БГ, те ще се врьщат винаги в Нея и ще живеят така както НИЕ я построиме.Защото в момента Бьлгаия е абсолютно разрушена и ако не я построиме сега, ТЯ умира, всиЧки умираме, ние ще бьдеме живи трупове. Затова, как ли биха живяли бьлгарите спомогнали и посяли ужаса в родната земя? сьс многото милиони източени, сьс 4 Членното си семейство на пейзажа на залязващото сльнце, вьв луксозната яхта.....господа, вие ще бьдете богати и много сами, защото дори и милионите омрьзват, и особенно милиони(кьрвави) и идва момента на сьвеста която няма да ви остави дори и да спите...при всичките милиони, и тогава идва най-сташният вьпрос...вьпроса Защо беше всичко това? Затова Господа, Борете се за Бьлгария и За Децата, за добротата красотата и целомьдрието. Борете се за истината и за душите си. Папата в Сидни призова за нова генерация за любов и да забравиме алчноста, която е най-големия порок на Земята.В момента Бьлгария е много дестабилизирана и най-лошото което може да се случи е да се сваля правителство сега. правителството трябва да вземе мерки за смяна на лица заемащи отговорни постове, в противен случай парите по еврофондовете ще бьдат замразени. и най-вече да обьрнат внимание на ДС.
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
поне конските ти зъби пооправиха докато беше президент, иначи ти нищо не свърши бе ***
отговор Сигнализирай
5
Гражданин
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Защо си мълчеше ти тогава?Знам, послепокровителите ти те прибраха да ти плашат, уж си чел лекции там...
отговор Сигнализирай
4
П. Стоянов: Първанов
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
опозицията ако е истинска трябва да напусне парламента веднага
отговор Сигнализирай
3
я виж ти...
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
...кой изпълзял на слънце. Абе тя работата явно много е зазляла щом и тоя си позволява да се изхожда по въпроса. Сякаш моделът е от вчера, а не от времето на продажниците Ж.Ж., И.К. П.С., които се заиграваха с комунисти и ДС-ари, за да им се пълнят гушките.И да си кажеш Пешо, ква ли файда. Конят отдавна е в ряката...
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Всеки път когато Иван Костов атакува Първанов, последният отговаря - Иван Костов да каже за приватизацията. Коментара е излишен, явно е кой носи вината за съсипването на България преди години!
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Pee6 li si Penkele, koi te slu6a?
отговор Сигнализирай
Новини