BGONAIR Live

Царят брои до 24


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Дядо Петър
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
в интервю пред емигрантско списание лицето Симеон Сакскобургготски отговаря на въпрос: "Как накратко бихте охарактеризирали положението в България?" с"Неофеодализъм и повсеместна корупция"След завръщането си в страната същото лице се опита да възстанови класическия феодализъм и успя да издагне корупцията в национална политика.Така дърпащите конците кукловоди от ДС много умело го използваха за да прекъснат развитието на демократичиня процес в България и да подготвят почвата за връщането на комунистите-терористи на власт.
отговор Сигнализирай
21
:)
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
АХАХ ТОЙ ПОВЕЧЕ ОТ 2-3 % НЯМА ДА СЪБЕРЕ.ЗАЛАГАМ СИ КОЛАТА !
отговор Сигнализирай
20

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Страхотно беше това правителство. Направо ми домилява като се сетя за Тракия и за загубата от 1.3 млрд. от игрите с дълга. Или казваш за един загуба, а за друг чист доход.....
отговор Сигнализирай
19
IND
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Всеки плюе по държавата но държавата това сме ние, целия този корумпиран и мафиотски държавен апарат е достатъчно голяма извадка от населението." Това не съм го казал аз, но го подкрепям напълно.Царят ни бил виновен...
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Правителството на царя бе най-доброто от 89-та до сега. Ако някои има друго на ум да каже???
отговор Сигнализирай
17
....
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
MADRIDSKOTO 4U4ELO,NE EVINOVNO,ILIA PAVLOV GO DOKARA ANARODA GO PRIE.SEGA SAMO NARODA MOJE DA GO NATIRI GOL I BOS ZA MADRID.
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
tova pravi 500000 choveka da glasuvat za nego.Tozi e napalno otkachil
отговор Сигнализирай
15
Доню Донев
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Спокойно. Ще дойдат изборите и ще видим .Не си мислете ,че няма хора в страната ,които да оценяват по достойнство политиката на царя и неговите министри като Даниел Вълчев, например .Царят ще има достатъчно депутати в парламента .
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какво? 24 депутати за НДСВ догодина ? Малеее, тоя човек Сакскобургготски съвсем откачи бе! Гладна кокошка просо сънува!
отговор Сигнализирай
13
ХАСАН кобурготски!
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Царят брои до 24!!!Олеле.... пак аз си помислих че, само толкова са му имотите!
отговор Сигнализирай
Новини