BGONAIR Live

Костов се наежи, плаши старото правителство с нов вот


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** до уши се взема на сериозно!
отговор Сигнализирай
32
Карина
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
комунистите в опозиция, да си спомните времената, когато ви беше най-тежко, та на народа да е леко. Ние сме членове на НАТО и ЕС, ние вече не сме сами, имаме приятели и една цел СИЛНА БЪЛГАРИЯ В ОБЕДИНЕНА ЕВРОПА.
отговор Сигнализирай
31
lal
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Костов К***во *** изкраде България нещасник! Ти уби Луканов !*** махай се от България!!!Кюрд!
отговор Сигнализирай
30
гдх
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Само сините са спасителите на България! Демократични хора, протеста трябва да е политически!!!!!! Не се поддавайте на червени провокации!
отговор Сигнализирай
29
Лаещ комунист криещ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Колега ти как пишеш във форума? От площада?
отговор Сигнализирай
28

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Kostpw skandira BSP-BSP uraaa!
отговор Сигнализирай
27

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
нямам възможност да съм пред Народното събрание, където цялата полицейска машина се е впрегнала срещу народа... Но Костов да не си прави илюзии, че ще излезе от нафталина.
отговор Сигнализирай
26
MOPETOOOO
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Глеа, глеам, броим, сметам-верно ми злиза.Иван Костов е нещо като Обама. Да бе. не ви ли прили4а поне мааалко на Мурак Обама. говори за расовият проблем, за семействата и срещу корупцията. Да ама не Мурак Обама ама по нищо не прили4а на Хафан Кокълът.Вдруги ден на Мурак хората ще му пеят, щв го приветстват и заспиват с думите му за по-добро бъдеще.Бурак никога не е насъсквал, палил парламенти и крал маратонки.Ето затова приказките на Костов са измишльотини. Той е управляван от най=десните в БСП. Провокатор е и с антидържавни4еските си действия си заслужава да го лашкат по сливенската трътка
отговор Сигнализирай
25

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
НАРОДА ИЗЛИЗА, В КЪЩИ СИ СЕДЯТ НОВОБОГАТАШИТЕ МУТРИТЕ И МАФИЯТА
отговор Сигнализирай
24

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
жалък,долен, Костов ,върви по дяволите!
отговор Сигнализирай
Новини