BGONAIR Live

Костов се наежи, плаши старото правителство с нов вот


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
глас меден загорски
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тоя се чуди кво да каже!:)))
отговор Сигнализирай
22
Христов
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А ченгетата и комунистите се крият в къщи и лаят във форума срещу Костов.
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Гледайте наживо по RE:TV полицейския терор пред народното събрание!
отговор Сигнализирай
20

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТОЯ СИ МИСЛИ ЗА НОВ БАРДАК ....ЯЛИ СМЕ И ВАША ПОПАРА...АУТ!
отговор Сигнализирай
19
пешо
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
само Революция ше оправи това правителство.Искаме Костов начело...стига некадърници..писна ми от ***,затова ли се освободихме '89г му..*** народ,малко му беха лагерите и купоните за храна..*** аз па кво съм виновен..пу д'ееба
отговор Сигнализирай
18
nekorumpiran
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"По това време в партията се роди идеята бъдещата приватизация да се прави от червените директори на фирми, нещо, което впоследствие се реализира от Иван Костов от името на СДС", заяви още ексминистър-председателят /Ж. Виденов/ 'У нас имало 5-*** милиардери и над 10000 милионери ...Не трябваше ли И.К. да поиска да им се отворят досиетата и да се види как се става финансов гений у нас ?Обзалагам се, че повечето от тях нямат връзки с ДС, а все отклоняваха темата за мултимилионерите у нас с досиетата на разузнавачите ни !Ако се отворят досиетата на тези 'финансови гении', ще се получат доста изненади ... Но И.К. мълчи ... Защо ли ?
отговор Сигнализирай
17
Карина
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ти знаеш как. Ние те избрахме, ти си нашия глас.
отговор Сигнализирай
16
nekorumpiran
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
у нас имало 5-*** милиардери и над 10000 милионери ...Не трябваше ли И.К. да поиска да им се отворят досиетата и да се види как се става финансов гений у нас ?Обзалагам се, че повечето от тях нямат връзки с ДС, а все отклоняваха темата за мултимилионерите у нас с досиетата на разузнавачите ни !Ако се отворят досиетата на тези 'финансови гении', ще се получат доста изненади ... Но И.К. мълчи ... Защо ли ?
отговор Сигнализирай
15
Бивш от СДС
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да трябва крадливата триглава ламя да изчезне. Ама да ме управлява Костаки,е това вече е прекалено. Стига се е пънел,да отива в нафталина-преватизатор -крадец.
отговор Сигнализирай
14
мечо Пух
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Колкото повече наближават изборите, толкова повече ще се ежат! Нали трябва да припомнят на електората, че и тях ги има! Ех, ако могат пак да се докопат до кокала!!...
отговор Сигнализирай
Новини