BGONAIR Live

Атака се разлюти, напуска парламента до изборите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

242
Калин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Другарка си беше и си е.Н си ми ментор ..не ми давай грамотни квалификации..наакани дупета такива.Още ползвате дупките в двора за тоалетни ..атакисти.Прави са тоалетна сме.
отговор Сигнализирай
241
Калин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Форумната неграмотност си е нещо нормално.Дреме ми..То се пише с Главни букви..но какво от това това бг айде тази България не ми прилича на ..съдаржателно ..българия е изпразнена от съдаржание и ,като дума..и като каквото и да е било..ей такива полуграмотници я докараха до там.Такива като вас ..дето си мислят ,че нащо е било хубаво..Европа е хубава ..Америка е хубава пълна със живот ..и прелести..И Бг е била такава до 1944 факти ..опростачени дебилни индивиди сте.И другите имат история конкретна и не подлежаща на съмнение..що то нашета е съмнителна..и другите имат език и култура ..тези нормалните страни ..ни даваха модерни за времето си технологии ..образование имахме елит култура архиктертура ..прекрасна.Дойдохте мърлячи такива излязохте от тоалетните с помоща на съветските сатрапи ..и се изплюхте на хубавото.Ей такива плювачи сте Атакисти.
отговор Сигнализирай
240
Калин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Форумната неграмотност си е нещо нормално.Дреме ми..То се пише с Главни букви..но какво от това това бг айде тази България не ми прилича на ..съдаржателно ..българия е изпразнена от съдаржание и ,като дума..и като каквото и да е било..ей такива полуграмотници я докараха до там.Такива като вас ..дето си мислят ,че нащо е било хубаво..Европа е хубава ..Америка е хубава пълна със живот ..и прелести..И Бг е била такава до 1944 факти ..опростачени дебилни индивиди сте.И другите имат история конкретна и не подлежаща на съмнение..що то нашета е съмнителна..и другите имат език и култура ..тези нормалните страни ..ни даваха модерни за времето си технологии ..образование имахме елит култура архиктертура ..прекрасна.Дойдохте мърлячи такива излязохте от тоалетните с помоща на съветските сатрапи ..и се изплюхте на хубавото.Ей такива плювачи сте Атакисти.
отговор Сигнализирай
239
Rambo!
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ти не си виновен мой!Даскалката ти по литература е за е...неМного поздрави да й предадеш !
отговор Сигнализирай
238
Rambo
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нека да започна аз с първият урок!Калинчо ,думи които са имена като:Родина,България и Старчипишково (Сливенско село) от където си ти, се пишат с главна буква.Втори урок:сигурност, а не сигорност;патриот ,а не патриьот;къде,а не каде.Тия от втория урок съм дал за да ги назубриш , понеже ти се скъса да ги повтаряш грешно.Разбирам един път да сгрешиш думата,но това твоето е неграмотност аверче !!!
отговор Сигнализирай
237
Калин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Атакитисте уж патриьоти ...направо ми се повдига от тази дума!Когато веят националния флаг ..го развяват без Герба!Тръгнали с огньове и факли ..вдигнали езически символи..я им вище емблемата ..тези ли са националисти..тези ли са защитниците ...не са ама изобщо не са.
отговор Сигнализирай
236
Калин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ооо аз не пиша бг с главни букви..дори избягвам да използвам нарицателното в пълният му текст..и да някой думи така си ги пиша.За мен това е ***..това не е страна а тоалетна.От уважение и почит ,към една изгуба истинска държава ,каквато е била до 1944 това нещо ..в момента не намирам друг начин да го изпиша.
отговор Сигнализирай
235
Rambo
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Kато видях как си написал името на родината ни (с малка буква),и как ми пишеш патриоти(патриьоти) ми се отщя да те чета повече неграмотнико.Бягай да пасеш патките на село ,но бързо!По-скоро първо посети някое вечерно училище ,поне да се научиш малко на правопис.Съмнявам се обаче да има полза заради плиткия ти акъл!
отговор Сигнализирай
234
pave
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
novo suzdadenite partii da ne tursqt revan6izum.neka se dokajat na mestno nivo a sled tova horata 6te gi napravqt upravlqva6ti.
отговор Сигнализирай
233
Калин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Най добрите политики.Развиващи устойчиво и носители на блага.Двигателите на всяка една нормална т.е богата страна Са десните политики!Каде го Сидеров прислужника на комунистите каде са пишман депутатите от Атака?членовете на Атака каде са?Не са на протеста ...без факли и разни безбожни античовешки емблеми не може ли да сте там?Не можете що то сте от Атака ..от обществената тоалетна сте ей това сте Атакисти.Бг е Европейска страна ...благодарение на вас комуноиди няма нищо европейско в нея...говорите била анадолска ...,че вие е направихте такава.Вие и наистина ще е доведете до анадолско състояние.Атакисти ни арабите,ни турците ни еврей ни гей и т.н са ви виновни,че сте опостачени.Вие сте пишман патриьоти.Вие сте злите!
отговор Сигнализирай
Новини