BGONAIR Live

Атака се разлюти, напуска парламента до изборите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

252
kalin
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Атакистите са опстачени хора..нецивилизовани не модерни и много прости.Атакистите не заслужават грамотно писани!И да в Америка е яко..за този,който може и знае.Вие нито можете ,нито знаете :)
отговор Сигнализирай
251
гларус
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ти си билен мозък,моето момче.имаш спешна нужда от преглед в психиатрията.браво на Волен и сие.достоино държавническо поведение.
отговор Сигнализирай
250
anonimem
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
az sam tur4in,no shte glasuvam za ataka...
отговор Сигнализирай
249
Калин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Когато попитат Сидеров дали ще се коаалира с БСП и той не отговаря ...какво друго мога да кажа.*** може ама си е истината.
отговор Сигнализирай
248

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
еи,откъде се взе,бе,неграмотнико,да ти се смее цяла България,че и мнения даваш.
отговор Сигнализирай
247
Калин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Провокатор ли ..аман от вас *** такива!
отговор Сигнализирай
246

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не му се връзвайте въобще, а го пренебрегвайте напълно.
отговор Сигнализирай
245

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе ти си нещо ненормален май, а?.....
отговор Сигнализирай
244

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
samo atakai turzire da krotuvat
отговор Сигнализирай
243
Rambo
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ти от къде знаеш,че е хубаво в Америка?Излизал ли си изобщо зад граница или това са впечатленията ти от телевизията?Така както говориш,много ти се ще да се махнеш ,но не можеш.Ще можеш,но първо трябва да разбереш,че с твоето мислене(за това ,че партия Атака ти е виновна за всичко,включително и ,че си неграмотен)няма да се задържиш там за където мечтаеш някой ден а ,ще си дойдеш пак при" атакистите">Те са част от народа ,както и всички други партии.
отговор Сигнализирай
Новини