BGONAIR Live

Атака се разлюти, напуска парламента до изборите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

232
Калин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Атака се бори за какво я повтори.Срещу кого се бори срещу себе си ...тези филми сме ги гледали.На кой свят живееш ти ..до кога ще ни връщате в пещерно време.Националисти издигащи ми социалистически лозунги ..нямате якъл мозък нямате същи комунисти с по една гънка.Лъжете и манипулирате обществото.Партийната ви телевизия се гаври с нацията.Дърти комунисти ми засъждали за национална сигорност!Кога бяхте патриьоти..когато убивахте по шумкарски.Когато изравнявахте и събаряхте черкви..когато отродявахте българите ..същите ,като вас насаждаха,че имало македонци ..и какви ли не глупотевини ..не искахте в майка българия а уж сте патриьоти.Оглопели дебилни хора ..ревящи и мучащи Атака..каква атака ..наскоро гледах един пенсионерски вожд някой си Сашо Радев ..чест гост в партийната телевизия Атака..да ми съждава ,как свещенниците избити от комунистите били гадове и убивали!Това ли ти е българското това ли е патрьотичното.*** ***...ще ми хвалят Комунистическа бг ..с просташкият си манталитет и примитивна икономика .Ще ми говорят Атакисти зая нац.Сигорност гости от ДС ще ми канят..за страната било..за страната било..защитава ли ми Партията ,предлагали ми бг за 16 република на Съветският съюз и ми дрънкат за сигорност.Турците били виновни..в бг имало турци ..турско робство.Отваряш гугал атакист/комунист/социалист ...все едно едно и четеш от ,кога има турска държава!Турци ,*** еврейй араби ,американци са ви виновни...за какво са ви виновни..,че сте окаяници?Тази страна бг е била държава преди 44-та ,когато ни комунизъм ни фашизъм е имало..страната се движила напред замогнала се е ..имала е стопанство.Устойчиво се е развивала ..*** такива ***,като тебе е съсипаха.Патриьоти ..никви такива не сте.Патриьотизма е добродетел на злите.
отговор Сигнализирай
231

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
това е алтернативата
отговор Сигнализирай
230
perekly
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
...да напускат завинаги !Дано хората най - сетне започнат да мислят и да не се подлъгват по лупенски партии!Дано се сетят , че този ход се прави точно преди избори , а не преди година примерно. Който може да мисли ще се сети , кой и защо излиза при хората и напуска парламента , точно в момента!Дано са останали достатъчно мислещи хора!
отговор Сигнализирай
229
Българин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ти да не си от платените , които *** лицето на народното недоволство? Кои хора да подкрепи? Кой стои зад тях и за какво се борят? Нали на плакатите им в "***" стоеше и АТАКА? Щом това ви е отношението към всичко, за което се бори АТАКА, оправяйте се! Като сте такива метачи, метете, да ви видим докъде ще я докарате! Засега гледам сте си извоювали още 5 дни чалга купон...
отговор Сигнализирай
228
jiko
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
kolednite premii i sega izlizame otpuska do izborite! Chudia se dali ste se useti razlika v "rabotata" na parlamenta!
отговор Сигнализирай
227
Калин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Каде е комуниста Сидеров и наукообразната оглупяла облъчена от комунизъм *** от Атака.Що не излезе при хората.Що не потрепи протеста заедно с съпартийците си.Искат да веят знамена факли и т.н ..това е Атака оглупели индивиди.Сидеров служи на комунистите.Неговият патриьотизъм не е патриьотизъм пробутва комунистически глупотевини.Патриьотизмат е добродетел на ЗЛИТЕ.Единствените патрiьотични адекватни и модерни политики са десните политики.Сидеров и сганта Атака са *** и за пореден път го доказаха.
отговор Сигнализирай
226

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Заплатите, та заплатите. Никой не пита как държавната издръжка за политическите партии, само с една умишлено гласувана поправка отиде не при Волен, а при отцепилите се, които със собствените си имена щяха да видят депутатство чак при третото си прераждане.Семейна фирма - при толкова предатели на кого да има доверие.Личи си, че не е печалбар по природа.Предлагаха му много повече да заиграе хорото, което всички други играят.
отговор Сигнализирай
225

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ами не се надяват на заплати понеже ще отидат в благотворителни фондации.Просто се водят депутати.Азако съм на тяхно място и на цялата опозиция като цяло,отказвам се от статута си на депутат все едно съм уволнен и напускам парламента.Изборите са само след 6 месеца
отговор Сигнализирай
224

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ама какви заплати???? нали напускат парламента!? надяват се и заплати ли да получават??? нагли, та нагли!!!
отговор Сигнализирай
223

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
На лятос ,ще броим пилците мойто дете.Спокойно!
отговор Сигнализирай
Новини