BGONAIR Live

Паси: Носталгията по "Козлодуй" е като мечтата паякът да стане лъв


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Беше казал м.а.й.н.а.т.а му на провославието
отговор Сигнализирай
48

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нали този безродник беше казал " на православието"-юдейската шушумига има един единствен идеал и той е -Мамона -демона на алчността ,користолюбието и парите!!!!
отговор Сигнализирай
47
panzer
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
не можете да напишете правилно "коМпенсация" (37ми коментар), а тръгнали да обиждат:) Да ви питам какво са ви направили "***"- не знаете, да ви питам каква ви е конкретната полза от АЕЦ - пак не знаете:) Заприличали сте на доведените от Монтана *** на протеста - Заслужавата се си съдбата!... и да знаете че вие ***, градите за децата си бъдеще каквото имат в Молдова, Туркменистан и Киргизстан!
отговор Сигнализирай
46

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не паякът, а октопода
отговор Сигнализирай
45
pav4e
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ami takiva kato tebe koito ne mojaha da izpolzvat do kraqna jivota na aeca zatova tazi naciq e na tova dereje
отговор Сигнализирай
44

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
СОЛОМОНЧО като РУСИЯ НЯМА ВТОРА В СВЕТА.А ти като си държавник защо не тропнеш по масата и да защитиш нащите интереси народни ами си по зависим се от САЩ.Т ова вски ще ти го докаже.
отговор Сигнализирай
43

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Соломончо много си ми жалък. Под достойството ми си за да разговарям с паяк в дупка
отговор Сигнализирай
42

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Еврейчето Соломончо каквото каже, трябва да се знае че е правилно ОБРАТНОТО! Той е продал България още с раждането си. Той надминава даже еничерите на Доган. При аферата с авио Балкан имаше една Гад - тази е втората ГАД, но е много по-голяма, защото обслужва чужди интереси и то винаги срещу България!
отговор Сигнализирай
41
Lisan
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Евреите са известни на сичкият свят не само със своята телесна, но и душевна нечистота.Любен Каравелов
отговор Сигнализирай
40

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Уважаеми 38,Макар и тонът Ви да е заядлив, изглежда имате повече знания и може да се окаже полезно да поспорим с вас. Първо искам да уточня, че не се навирам под ничии опашки, против всякаква форма на диктаторки режим съм (САЩ, Русия и т.н.) и гледам своите и интересите на хората,с които живея...а това включва и вас. Проектът 'Набуко' датира от 2002 и включва участието на 5 страни сред,които и България. За ваше свединие най-големите инвеститори са Астрия, Германия и Турция. А както сам казахте: "Нима немците са ***". Ако прочетете моят пост отново, ще видите, че аз не предлагам 'Набуко' като единствено решение, но това определено не значи,че не е част от него. Колкото повече варианти за източници на енергия има България, толкова по-добре. А точно към това се стреми и Германия с проекта, който вие споменахте.
отговор Сигнализирай
Новини