IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Цветан Цветанов: Такава корупция не е имало от 20 години


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
Керпеден Петко
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
На всички фенове на БеБе и ЦеЦе припомням следните факти-активният борец против комунизма БеБе напуска МВР защотоотказва да се деполитизира като член на БКП и съдружник въвфирми с Румен Пашата и Маджо.Цветелина пък има общ бизнесс Алексей Петров.Ето ви тема за размисъл,ако има с какво да мислите.
отговор Сигнализирай
58

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Цитат: "1 млн. ***, 700-800 хиляди турци, 2.5 млн. пенсионери. Ей това е срещу ГЕРБ. Пенсионерите с цялата си глупост ги води носталгията. Викат си: "Едно време на Хаинбоаз какъв хубав проход направихме. Па имаше един Пешо - ехей какъв хубав беше..." Все едно, че ще се върне младостта. Никога няма да се върне младостта. Обаче това си ги води и под строй отиват да гласуват за Станишев. И вие - милион и половина, дето избегахте... "Къде видяхте да казва, че материала е лош! Пък и дори да го беше казал, да не би да не е така. Какви кадри от пенсионерите и ***? Вече при турците е малко по-различно, но докато и те гласуват под строй за Доган - не мога да ги уважавам. И какъв автогол разправят, че си е вкарал, то тези дето се чувстват обидени от изказването и досега не са гласували за него, няма и да гласуват.Материалът, дето се явява на избори или от който можем да избираме като кадри, никак не е голям. Лесно е да се каже: "На тебе разчитаме". Ако така ще разчитаме, значи след 1 година ще се издъня и аз".
отговор Сигнализирай
57

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Прислужника и Класната - колко са си лика прилика.
отговор Сигнализирай
56
yanki
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А бе фашист ??Стоилов като го уволниха, сигурно е виновен, а защо не го осъдиха ?! Васил Божков го назначи, нали ?! Ама за това не казваш нишо, само лаеш като бясно куче ??Дано си жив да сърбаш попарата на мутрата ББ !!
отговор Сигнализирай
55
бесен
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе червен , ама като го хванаха Стоилов на другия ден беше аут нали бе ***! А кой от всички червени и депесарски крадци беше поне уволнен бе тъпоглавнико. Та даже един го и върнаха като зам. министър. Цяла Европа ни сочи като крадци и *** заради това правителство. Като пишете поне мислете малко бе! Още 4 години такова управление и тука освен *** и пенсионери друго няма да има. Ако Бойко каже че ще ги съди до дупка, че ще забрани БСП/БКП като опасна за България, ако Топлофикация наистина им се види като слънчев ден, ща гласувам с две ръце за него. Тука трябва да се рине, и да се почва от всички страни. Седемзвездни *** с яхти от Монте Карло окрали собствения си народ. На тях се гледа с презрение навсякъде, ЧЕРВЕНИ КХМЕРИ ПОДЛОЖИЛИ НА ГЕНОЦИТ ДЕЦАТА НИ! В друга държава да ги бяха изхвърлили в канафа досега.
отговор Сигнализирай
54
БеБе и ЦеЦе
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
БеБе и ЦеЦе тия не бяха ли милиционери комунисти?
отговор Сигнализирай
53
Крис
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо си мислиш, че всички които исказват мнението си против лицето Б.Б са комунисти ???? Аз пък мисля , че вие които сляпо го защитавате и ще гласувате за него не сте добре с главите , хайде сега кой е прав ????? Искате да свалите едни крадци , ама вече понаядени крадци , за да дойдат други крадци , само че глади , Господ да ни пази тогава.
отговор Сигнализирай
52
Крис
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тоя цецко ми е толкова смешничък , ама едно личице все едно е някаква карикатурка о милиячкия той , бати ви бойко само такива да ги взима , абе цецко ти да не си от някой психодиспансер ?
отговор Сигнализирай
51

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
mnogo to4no, bravo-no slepite ne vijdat i e po dobre za niakoi
отговор Сигнализирай
50
nekorumpiran
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Акциите на някои дружества вече паднаха 10 пъти от максималната си стойност, регистрирана преди по-малко от 2 г. Изглежда световната финансова криза има и позитивни ефекти у нас ...Ако у нас наистина има финансови гении, по-логично беше да си продадат акциите преди време на по-високи цени и сега да си ги изкупят обратно на по-ниски.... Виртуалните милиарди можеше и да се умножат по коефициент по-висок от единица, който към днешна дата можеше и да клони към 10 ...Но изглежда финансовите гении у нас засега са само утопия ....
отговор Сигнализирай
Новини