"Такава корупция, каквато цари в момента в България от страна на управляващите, не е имало от 20 години" каза председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов.
"Вместо да се търси изход от проблемите, които затрупват България, някои хора се занимават с глупости", каза Цветанов в отговор на въпрос как ще коментира скандалното изказване на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов в САЩ.
Цветанов каза, че трябва да се говори повече за спрените пари от ЕС, за това как ще се излезе от тежката икономическа криза и за изборното законодателство, което е важно за предстоящите парламентарни избори.
"Нашата цел на предстоящите парламентарни избори е да спечелим поне 50% от гласовете по области, каза председателят на ГЕРБ.
"Ако ГЕРБ дойде на власт, това, с което се ангажираме, е да създадем такъв режим на функциониране на малкия и средния бизнес, че те да се превърнат в основния гръбнак на държавата", обеща Цветанов.
Според него, това ще развие регионите и ще даде възможност на хората от малките населени места вместо да бягат в големите градове, да остават там, където са семействата и приятелите им.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.