BGONAIR Live

Остават само три дни за подмяна на лични карти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
kireza
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Ами приготви си парички,или излез в Балкана ПАРТИЗАНИН:)))))))))))))))
отговор Сигнализирай
23
име
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
абсолютно некоректна информация, не само по отношение на гратисния период, но и за липсата на опашки. в 3-то РПУ раздават номерца, а до преди 2 дни не им работеше системата (по техни думи) вярвай, ако ли... твоя си работа, пак ще чакаш
отговор Сигнализирай
22
kireza
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Не си ли разбрал че в България журналистчетата са си направо ***,по-калпави няма в светаааа!!! Ами те ако не излъжат,ако не покажат кръв,черва и кости нали рак ще ги хване,бе чоджум.Божеее,защо ни наказа с такава ЖЪЛТА ЖУРНАЛИСТИКАААА?????????????????
отговор Сигнализирай
21
kireza
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
За младите разбирам смяната на картите,макар че и срокът е много къс - изменят ви се лицата,но на нас старчоците за какво да ги сменяме вече?При нас се изменят само ония работи в долната част от тялото,но милицията,пардон,полицията защо ще заглежда там,да не са сменили резбата?????:))))))))))))))
отговор Сигнализирай
20
kireza
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Пиленце,само бандитите могат да си пишат каквото им скимне!!!Имат си крадените парички,поръчват си свирнята!!!
отговор Сигнализирай
19
kireza
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Точнооо,бандитите в НС все ще намерят повод да ни ограбят!!!Амаааан от бандити в тая бандитска държава.....Иначе Родината ни си е красива(ееее,малко са я загрозили бандитите ни,но бог ще ги отсъдиии!!!
отговор Сигнализирай
18
kireza
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
За това трябва да благодариш на бандитските ни депутати!!!Боже,прости ми че ги назовавам с истинските им звания:)))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
17
kireza
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Ами като ти падне такъв драскач,смачкай му.........Нищо,което не съответствува на правилата не съм написал:)))))))))))))
отговор Сигнализирай
16
Нели
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Абе Днес.бг кой го е писал това що не го скриете стига глупости ама викаш у тая държава може да си пише кой какво си иска
отговор Сигнализирай
15
трън
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
я мойта нема да я сменувам па да вида ко ке стане
отговор Сигнализирай
Новини