BGONAIR Live

Депутатската ваканция приключи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Гошо Тъпото
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Занесъл съм пред...Парламента стотина -двеста мотики,че найй...работнитедупетати,да прекопат градинките...наоколо.За останалите,дето няма мотики,а също не ги...мързи,да обикалят наоколо с по една...шапка,че милостиви граждани да им пуснат милостиня,с която даси купят бензин за дупетатскитебеемвета;В.З.е безмилостен и им го...дигна.
отговор Сигнализирай
2
АЛАБАЛА
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Всички на кантара .Така ще разберем коя група от парламента най добре си е отпочинала.Че идва и 6 май-МАЛЕ МАЛЕ ПАРЛАМЕНТСКИ АГЪНЦА......
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
Днес започват работа,а от утре са в георгьовденска ваканция!
отговор Сигнализирай
Новини