BGONAIR Live

Храним армия от чиновници – 106 150 души


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Луцифер
преди 15 години
Харесвам 49 Не харесвам 0
В КАТ,Русе в един офис работят три млади дами.Никога няма да видите и трите.Работи една,като влезе втората,първата излиза и така на ротационен принцип,работи винаги само една,независимо колко дълга е опашката.Попитах дежурният с-т,а той отговори - ,,Ти за нещо ли си дошъл или да се занимаваш с глупости,,.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
Това е Боикова икономика--чиновници,полицаи и магистрала, че да има по какво да се изнесьт безработните......
отговор Сигнализирай
8
Гошо
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Няма нация има администрация,така усещането за благоденствие на нацията е по точно!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
в сивия сектор съм аре у лево
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Проблемът не е в бройката, а в компетенциите на държавните служители.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Добре де, ами защо ми се увеличи и работата към тия ора, разни там справки декларации и прочие? Счетоводител - деловодител съм.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
3
електорат
преди 15 години
Харесвам 42 Не харесвам 1
В България всеки иска да е вожд , а индиянци не останаха!!!Толкова търтеи в цяла Евопа няма. Всеки големец е уредил родата по бюрата!!!
отговор Сигнализирай
2
зюзюжюжю
преди 15 години
Харесвам 38 Не харесвам 2
По една лопата и мотика и на нивата ,какво ми *** по цял ден и си наместват хемороидите
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
тцтцтц и 100 000 хиляди от тея нищо не вършат само седят и пишат тъпотии по форумите :) :)
отговор Сигнализирай
Новини