BGONAIR Live

75% от селските бебета – извънбрачни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
В постове 1,9,11 се
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
казва истината. В изброените в статията райони, по селата, хората в репродуктивна възраст са в повечето случаи роми. Това обяснява нещата.Сред етническите българи съжителството без брак също в много случаи има за резултат раждане на деца, но това по-често се случва в градовете. Да не забравяме, че много от българските момчета и момичета имат финансови проблеми,поради което, дори и когато са образовани и държат един на друг,също се изкушават "да оскубят" хазната като родители на извънбрачно дете
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Ми естедтвено ще са извънбрачни. На Аише и е по-изгодно да се води самотна майка за да получава повече помощи за 20 си чавета! Пак и май и тя не помни, кое от кой мъж е.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Албанците векаха на македонците--со *** ке ви пребориме !!! ако си мислите ,че ние не сме преборени...
отговор Сигнализирай
9
demon
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
75% от селските бебета - мръсни ***...
отговор Сигнализирай
8
sofeto
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Do 2 tova e podaraka kato idvat da se kultivirat v Sofia,kato doidat si kazvat taja dolu ne e moita p....ka ,eto za6to se razdat pove4e na selo
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
аз отивам на село....
отговор Сигнализирай
6
иво
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
еми много ясно ,те там хората са прости като животните си.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Застаряването на населението ще погълне допълнителни 4,5% от брутния вътрешен продукт ...................а подмладяването на *** електорат ще погълне всичките останали проценти!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
блъскай до картофите,после що така бе Миме
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Повече здравна култура, а и вече не останаха лекари по селата затова е така.
отговор Сигнализирай
Новини