BGONAIR Live

75% от селските бебета – извънбрачни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 11
Къде по селата се раждат бебета? Останаха ли хора извън пъпа на цивилизацията, върхът на цирея, злокачественият тумор наречен София.
отговор Сигнализирай
1
of
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Благодарение на "социалната" политика на ред правителства досега е по-изгодно да живеят без брак двама души, най-малкото едни детски не може да получи семейството ако работи не в сивия сектор дори само един от двамата, за сметка на това имаме право да плащаме данъци.
отговор Сигнализирай
Новини