BGONAIR Live

Медали на кило раздава и Бойко Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
стг
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
до 31 че Боко нима не е отявлен комунист или по голямата част от ГЕРБ хех
отговор Сигнализирай
33
интересуват ме апарт
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Цецо Апартаменто: Мен не ме интересуват медалите. Мен ме интересуват апартаментите!
отговор Сигнализирай
32
AZIZ
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
A ZA AZIZ DIRVEN H.Q LI BE BOKO.OHOOOOOOOO.DAVAQ NARED BE.NALI SME 4ALGARSKA DIRJAVA.AMA NE MOJE TAKA.:)))))
отговор Сигнализирай
31
до 18
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
С тези моабети си само за ,,тиквен медал,,
отговор Сигнализирай
30
ха
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
явно мнозина от тук пишещите не знаят нищо за наградените, защото например н. петев е много отявлен и ляв комунист. Чудно защо бойко го награждава, явно не е в час съвсем.
отговор Сигнализирай
29
Гарабедчо
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Че кога им прочете Бойко книгите и стиховете, кога им изгледа постановките. Ако той ми връчва тези големи отличия бих се отказал.
отговор Сигнализирай
28
косара
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
крайно време беше за НИКОЛАЙ ПЕТЕВ,ЧАВДАР ШИНОВ, НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ...другите, едва ли но тези са мои фаворити!!!
отговор Сигнализирай
27
norm
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
Ало,червенотиквеничковчета,защо не писахте нищо,когато Гоце раздаваше все на бивши ченгета от ДС ордени и медали.Време е да свикнете с мисълта,че нова е вече минало и няма връщане на зад.
отговор Сигнализирай
26
смешници
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Гоце дава ордени само на наистина заслужилите - Ахмет Доган, Петър Маджуков, Тодор Батков. Кви са тия шарани дето Бойко ги награждава?
отговор Сигнализирай
25
ЕЕЕИИ
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ИЗТЕГЛЕТЕ 2-3 КИЛА И ЗА МЕН АКО ОБИЧАТЕ `~~-.;(
отговор Сигнализирай
Новини