BGONAIR Live

Медали на кило раздава и Бойко Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
айде
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Ако Бойко дава ордени на килограм, на какво ги дава Гоце? На тон?
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Откривателя на Сомалийският залив да не е станал и ЕнтЕлектуалец:)
отговор Сигнализирай
12
графити
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Ако има русенци във форума, да потвърдят ....По времето на социализЪма, когато имаше дефицит и опашки, преди едно посещение на Тодор Живков в Русе, на входа на града се появил надпис:"Тошо, прибери медалите, напълни халите"Сегашната ситуация не е нещо ново, значи - няма пари за това, няма пари за онова - да им раздаваме медали тогава,бе!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Те медалите са наистина позлатени - сребро с позлата
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Иван Теофилов!? Боко да не е започнал да отглежда и интелектуалци наравно с кучетата си:)
отговор Сигнализирай
9
Сашо Диков
преди 15 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
А за професор Вучков няма ли един медал?
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
Нормално и през комунизма така беше,пък сега нали ГЕРБ искат да върнат комунизма и така се почва
отговор Сигнализирай
7
ССС
преди 15 години
Харесвам 33 Не харесвам 3
Мутра и култура - хахахахахахахахаха.........егати вица
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
Сега чакаме Бойко да награди и Дим Дуков:)))
отговор Сигнализирай
5
КУЛТУРА И ФИЗКУЛТУРА
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
'Божана Апостолова-Пейкова' ХУ ДА *** АР Ю ??
отговор Сигнализирай
Новини