BGONAIR Live

Църквата отбелязва Успение на Пресвета Богородица


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
ДО 51:ЕЙ НЕ ВСИЧКИ БЪЛГАРИ СА ХРИСТИЯНИ ЗАПОМНИ ГО ТОВА.... МНОЗИНСТВОТО СМЕ АТЕИСТИ ТАКА ЧЕ НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА АСИМИЛИРАШ ХОРАТА
отговор Сигнализирай
46
1
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Честит празник на всички българи и християни.Нека днес да не се караме и мразим ,защото честваме един от най-хубавите празници Успение на Пресвета Богородица.Нека се помолим да ни закриля и защитава.Слава Майко Богородице,Слава Господи и на всички Ангели Пазители и Всички Светии.Честит празник.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
ЕМ ДА ВСИЧКИ ЕВРЕИ ГО ЧЕСТВАТ ЩЕ НИЕ БЪЛГАРИТЕ ИМАМЕ ЕДИН БОГ И ТОЙ Е ТАНГРА ДРУГОТО Е ЕДНА ГНУСНА ИЗМИСЛИЦА!!!
отговор Сигнализирай
44
evgeni
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
И още нещо дядо попе коварството е ваше ,защото лъжете хората и ако нямам право за написаното по-долу"ОФИЦИАЛНИТЕ ЛЪЖИ" напиши ми конкретно с кое не си съгласен и се аргументирай с Божието Слово а не с попските ви гнусотии и кокали и съчинения "АЛА ДЕДО ПОП' .направихте ги хората да вярват на лъжи,както някъде вярват и в другите съчинения на сатана-религиите.Бог е един ,как тогава се пръкнаха толкова попско-папски "истини' и др. по света ?
отговор Сигнализирай
43
mariq
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Нека поне днес замълчим и бъдем по добри!!!Честит празник на всички БЪЛГАРИ!!!
отговор Сигнализирай
42
Жо до № 46 evgeni
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
НЕВЪЗМОЖНО Е ДА ОБЯСНИШ на слепия какво е Светлина.
отговор Сигнализирай
41
evgeni
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
По-скоротова важи за вас проповядвайки лъжи, дявол чете евангелието и направи "православието".Тогава ти ми обясни какво имаше предвид Бог казвайки в заповедта 2 : ДА НЕ СИ ПРАВИШ ИЗОБРАЖЕНИЕ,ОБРАЗ И ПОДОБИЕ,ИДОЛ И КУМИР,НИТО ДА ИМ СЛУЖИШ НИТО ДА ИМ СЕ КЛАНЯШ.дядо попе хората вече ви разбраха какви мошеници сте и на кого служите.обясни ми защо пускате и бради ???
отговор Сигнализирай
40
do evgeni
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
За това, което пишеш, има един израз: "дявол чете Евангелието". С тези глупости можеш да заблудиш единствено онези, които никога не са се интересували от вярата си. Всички други могат да изобличат коварството ти!
отговор Сигнализирай
39
do evgeni
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
За това, което пишеш, има един израз: "дявол чете Евангелието". С тези глупости можеш да заблудиш единствено онези, които никога не са се интересували от вярата си. Всички други могат да изобличат коварството ти!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Никъде по медиите не споменаха, че днес е денят на ВАРНА . Повече отбелязваха празника на НЕСЕБЪР. Ако Несебър беше морската столица-ОК, ама НЕ Е...Поредно пренебрежение към ВАРНА. ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ВАРНЕНЦИ!!!! и на всички с името МАРИЯ
отговор Сигнализирай
Новини