IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Капаните пред втория мандат на ГЕРБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

131
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Мутрите няма да пуснат лесно властта
отговор Сигнализирай
130
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Ако Борисов се беше съобразил сбедността на хората и отчайващият вой на пенсионерите щеше да спечели и втори мандат,но те решиха,че ще строят само ..Народът иска да се строи но гладна мечка хоро не играе, и ако това строителство беше за сметка на забогателите българи за сметка на други обедняващи народът щеше отново да го подкрепи на изборите,защото показа че предпочита Борисов.Но когато за това строителство отново е за сметка на бедните и единствено те затягат вече 20г.коланите това няма да му
отговор Сигнализирай
129
електорат
преди 12 години
Харесвам 41 Не харесвам 2
Втори мандат на ГЕРБ?! А бе, вие да не сте дъвкали мухоморки?
отговор Сигнализирай
128
Мандата му ще свърши
преди 12 години
Харесвам 30 Не харесвам 3
Е, тогава ще има: Ела да видиш как се пърди в турска джамия. / Народна поговорка / Бая има да обяснява. Цял народ като му тегли по една благословия, и дубелея му врат ще отънее. И *** му. Също.
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
Това правителство няма да бъде свалено с избори!
отговор Сигнализирай
126
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
Българската пролет,трябва да дойде.Но дали ще тръгне и тя от нета?
отговор Сигнализирай
125
Чаушеску
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Предусещам, че в най-скоро време няма да съм само аз!
отговор Сигнализирай
124
!!!
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
Всеки ден 500 души напускат страната!Близо 2 милиона емигрирахасметнете след 20 години колко народ ще остане в Европейска България.
отговор Сигнализирай
123
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 45 Не харесвам 3
80% от приятелите ми и роднините ми са без работа.Толкова нещастни хора около мен е нямало никога. Натрупал съм в книгата с верисиите вече толкова много комшии,че скоро и аз няма да мога да заредя магазина си.А и фирмите дето ме зареждат си искат парите.От горе на всичко данъчните искат да плащам данък и на вересиите.Бил съм продал по документи стока а не съм внесъл данък.Още един мандат няма да издържа,нито аз нито хората.Не на дясната политика.Все пак трябва да има и хора в България.
отговор Сигнализирай
122
Пагане
преди 12 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
Ще видят втори мандат през крив макарон,мутрогените *** от граб.То почти не останаха българи от тяхното убийствено ограбление.Освен гъзоблизците-хрантутници ,родата,всички други без изключение ги НЕНАВИЖДАТ!!!
отговор Сигнализирай
Новини