BGONAIR Live

Изход? Общините да плащат тока като битови потребители


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
ХА-ХА-ХА!
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
ПРОМЯНАТА Е ФАКТ
отговор Сигнализирай
3
Хасфалт
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Тези са пълни некадърници, все едно да назначиш ученици да се упражняват за кандидатстудентски изпити, ама върху държавата. Еднокнижника ми се вижда все повече като титан на политическата мисъл, ужас!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Само дето не са битови. ОСТАВКА!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Ако накарат и джунгалите да, си плащат тока в маалата ще е голяма работа
отговор Сигнализирай
Новини