BGONAIR Live

Манолова скочи на МОН: Черно-бели учебници! Черно-бяло мислене!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 41 Не харесвам 7
Браво на Мая. Приятно съм изненадан, колко добре се представя като омбудсман. Това е едно от най-добрите попадения за последните 30 години.
отговор Сигнализирай
1
Циник
преди 8 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Черно-бялото мислене...Ми не....сиво си е мисленето на правителството!Сиво...като канален плъх!
отговор Сигнализирай
Новини