BGONAIR Live

Доза фентанил и 10 евро ли бутнаха Къци от Лъвов мост? ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Едно време тие дишаха лепило, но дойде прогреса и при тях.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Хубавото на този трудов инцидент е, че няма пострадали хора.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Дошли са да му приберат вересиите за фентата
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Добро наркоманче купувало фентанил на вересия
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Дааа, добро момче беше загиналия, наркоманче.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: Адвокат 18 Скъсай я тая диплома.
отговор Сигнализирай
19
Бацо
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен:Мхм,те линейките,не са карат от докторчетата,НО във всяка линейка се вози докторче или докториЦа.Може ли от Сточна гара,която е на 2.5 минути(словом две минути и половина) с автомобил от Лъвов мост,да идва линейка 1.14 часа(Един ЧАС и четиринадесет минути)?!Това подигравка ли е?Сега,на есен,ще зареват как са им малко парите в болници,спешна помощ и поликлиники.Хубаво ги заплашваше Тошко Йорданов,че ще вкара лекари,за по 500 докара заплата.Пак казвам,че тези учат държавна поръчка.
отговор Сигнализирай
18
Адвокат
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 8
Ако допуснем, че обвиняемите са искали да осъществят умишлено убийство, те очевидно щяха да се опитат да го прикрият, а не да го правят показно и пред хора. От фактите следва, че те не са искали да извършат убийство, следователно това е нещастен случай и обвиняемите трябва веднага да бъдат пуснати. За да бъде нещо убийство, то трябва да се прави прикрито. Ако се прави показно, значи не е убийство.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Не бе,Путин го бутна...
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
и тук дойде фентанила, най-отровния и опасен наркотик, но бг полицията е чувала само за марихуана, а и е удобна за пълнене на мвр бюджета, удобна е и за симулиране на дейност, защото се задържа в кръвта месеци без да е надрусан човек и може да бъде обявен за наркоман, който да пълни норматива за деня
отговор Сигнализирай
Новини