Временно ще бъде прекъснато водоподаването в района по ул. "Орница", ул. "Брезова гора" и по ул. "Войнишко въстание", между ул. "Брезова гора" и ул. "Приплат" в село Владая на 30 септември, съобщи "Софийска вода". Прекъсването се налага поради реконструкция на уличен водопровод.
При необходимост от продължаване на работите над 12 часа ще бъде осигурено алтернативно водоснабдяване с водоноски на кръстовището на ул. "Орница" и ул. "Войнишко въстание", посочват от "Софийска вода".
На същата дата - 30 септември 2008 г., във връзка със строително-монтажни работи няма да има вода и от 10,00 до 22,00 часа в кв. Драгалевци, кв. Симеоново, вилна зона Симеоново - Драгалевци, вилна зона Киноцентър, както и от 9,00 до 21,00 часа в жк "Люлин 5" в района на бул. "Добринова скала", ул. "Орион", ул. 387, ул. 730 и бл. 729.
При продължителност на работите над 12 часа ще бъдат осигурени водоноски в кв. Драгалевци на площад "Александър", в кв. Симеоново - ул. "Симеоновска", пред училището, и в жк "Люлин 5" до ОДЗ 69.
Поради реконструкция на уличен водопровод в кв. "Михайлово", район Банкя, на 30 септември 2008 г. от 9,00 до 21,00 часа няма да има вода в района на ул. "Никола Вапцаров", ул. "Александър Стамболийски" от номер 109 до номер 150, ул. " Христо Ясенов" и ул. " Майор Коста Паница" .
При продължителност на работите над 12 часа ще бъдат осигурени водоноски на кръстовището с ул. "Христо Смирненски" и ул. "Александър Стамболийски" и на кръстовището с ул. "Никола Вапцаров" и ул. "Христо Ясенов".
"Софийска вода" се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства.
Ремонтните работи ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа и ще ограничат евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването, информират от фирмата. Засегнатите от спирането на водата могат да се обръщат за повече информация към
Телефонния център на "Софийска вода" - тел. 8122121.
Интернет сайтът на дружеството - www.sofiyskavoda.bg - дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания, посочват от дружеството.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Носталгията продава: Завръщането на касетките следва бума на винила за 1 млрд. долара
Кадър на деня за 1 август
Продажбите на BYD нарастват за трети пореден месец, подкрепени от износа
Fitch: Политическата нестабилност ще затрудни свиването на дефицита в Румъния
Страната с най-много наематели в Европа търси решение на проблема с недостига на жилища
Кевин Уорш обмисля да намали броя на заседанията на Фед
Йотова на събора в Гела: Гайдата се превърна в емблема на България (+СНИМКИ)
Трагедия в Стара планина: 60-годишна жена загина след падане от билото
Горящ автомобил подпали сухи треви на АМ "Тракия" край Ямбол (+ВИДЕО)
Жертва при тежка катастрофа с български камион на магистралата Атина - Ламия
Бешикташ търси Влахович за подпис, той чака Барселона
Реал взема почти 200 милиона от школата си
Леао иска сочна заплата в Турция
Коул Палмър: Заспах през първото полувреме срещу Мексико
Довбик обясни защо избра Болоня
УЕФА: "Футболът не е за продан"
Седмична нумерологична прогноза за 3 - 9 август
Високопротеинова зеленчукова супа за отслабване
Тест с ангели ви съветва за близкото бъдеще
Месечен хороскоп за август 2026
Трапезата на Илинден на 2 август - за здраве и късмет
Постни рецепти за Богородични заговезни
Компютърен тест оценява вероятността за аутизъм с 13 въпроса
Молекулярен профил показва риск от Алцхаймер години преди когнитивния спад
Метформинът потиска клетки на рядко агресивно заболяване на кръвта
Първите дни на кърменето: Защо началото невинаги е лесно?
Кампания насърчава кърменето без рутинно дохранване на бебетата в родилните отделения
МЗ предлага лекарства без разрешение да се прилагат и за профилактика и диагностика
Българин загина в катастрофа в Нидерландия
Моторист загина след катастрофа
Смениха шефа на "Булгартрансгаз" Владимир Малинов
Жена загина след падане в Стара планина
Цените на горивата в България са се покачили за последния месец
Въздушна линейка транспортира мъж с черепно-мозъчна травма