Във връзка с изпълнение на втория етап от реконструкция на трамваен релсов път и пътни платна на бул. "Ал. Стамболийски", в участъка от бул. "Христо Ботев" до бул. "Константин Величков", по маршрута на трамвайни линии номера 3, 8 и 10 се въвеждат промени в организацията на движение.
Спира се трамвайното движение по бул. "Александър Стамболийски", в участъка от бул. "Христо Ботев" до ул. "Опълченска", за времето от 4,30 часа на 8 февруари до 24,00 часа на 28 февруари.
Трамвайна линия номер 3 ще се движи по маршрута от ул. "Цар Симеон" наляво по бул. "Константин Величков" – ул. "Габрово" – ул. "Скопие" – транспортен подлез "Надежда" – бул. "Кн. Мария Луиза" и по ул. "Козлодуй" по маршрута двупосочно.
Трамвайна линия номер 8 ще се движи по маршрут от жк "Люлин" до кв. "Западен парк", трамвайна линия номер 10 ще се движи по маршрут от кв. "Хладилника" – ул. "Граф Игнатиев" – бул. "Кн. Мария Луиза" – подлез "Надежда" – трамвайно обръщало в кв. "Триъгълника".
Разкрива се временна автобусна линия номер 10 ТМ. Разкрива се нова спирка пред Механотехникума на бул. "Ал. Стамболийски" на 50 м след кръстовището с ул. "Опълченска" в посока кв. "Западен парк".
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.