IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Овчаров: България има най-некадърното правителство


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
iv
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 7
"Овчаров: България има най-некадърното правителство" - Дори и хипотетично така да е, дано поне да ви хвърли вас в затвора. Така поне ще съм сигурен, че на следващите избори не само няма да се кандидатирате, но дори няма и да гласувате!
отговор Сигнализирай
58
Владо
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
"България има най-некадърното и най-некомпетентно правителство за всичките 20 години"-каза най-кадърния олигарх за всичките 20 години.
отговор Сигнализирай
57
ТАНКИСТ
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
НЕ Е ЛЪЖА ! ОСВЕН ЧЕ СА НЕКАДЪРНИЦИ СА И ***
отговор Сигнализирай
56
х
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Не ми се иска точно Овчаров да е прав но за съжаление е ужасно прав.Това правителство наистина е най некадърното.
отговор Сигнализирай
55
Пътник
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
Най некадърното а по късно ще ви светне че е и най крадливото. Но за сега радвайте се на мутренските номера.
отговор Сигнализирай
54
акордеона
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
тоя що не го пуснат на шейната най-накрая?
отговор Сигнализирай
53
;)
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
ПРАВ Е ОВЧАРОВ! НАЙ-НЕКАДЪРНОТО ПРАВИТЕЛСТВО БЕШЕ НА ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ!
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
А Костов. А Станишев. А царя. По-добре ли бяха.
отговор Сигнализирай
51
gogo
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Вие как смятате, че престъпници, които са се окопавали 20 години във властта за няколко месеца ще ги вкарат всичките в затвора и ще им вземат имуществата? Как си го представяте това????
отговор Сигнализирай
50
Смях до 36
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Брато колкото и пъти някой да ти каже, че си *** ти няма да му повярваш !!!!Защото простия не може да се прецени и да се научи от грешките ... Типично като лидера ви ....Нали ви харесва да ви УПРАВЛЯВА КАРУЦАР !!!!! От 10 месеца слушам КЛРАДЦИ КРАДЛИВИ И ПАК КРАДЦИ така както сте го подкарали, и аз след време мога да ви ПОВЕРВАМ !!!!
отговор Сигнализирай
Новини