BGONAIR Live

Палмовото масло по плажа не било опасно


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Как все се излагаме по такъв начин. Тези от "Морската Администрация" не били трябвало да знаят всеки един кораб в радиус от 400-500 км какво транспортират или се интересуват само от тези, които са паркирали по пристанищата ни? Би трябвало в момента на инцидента вече да се знаеше кой го е направил! Ох продаваме се за едни смешни пари и после страдаме десетилетия!
отговор Сигнализирай
Новини