BGONAIR Live

В затвора и в женското сърце винаги има място за още един


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
hataka
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
какво ли ще стане ако пускат един мъж в женски затвор:)
отговор Сигнализирай
37
do 28
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
za tva e hubavo da ne pravish taka che da te vkarat ili pone gledai da ne te hvanat, na mene kat ne mi e iako dupeto, gledam da ne se zabrkvam v samnitelni dela nito me blazni da pechelai nabarzo
отговор Сигнализирай
36
444444
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
алооо умния като гледам затвора е от т.н. "нови" строени 1928г по немски проект такива са и Варна , Плевен , Враца
отговор Сигнализирай
35
Престъпник
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До sd Ужасно ме кефят комплексарите,освен граматиката и как се пуска водата в ***,нещо друго в живота научил ли си.А като те Фкарат при ,,братята ,тогава ще видиш полза от това колко си грамотен.
отговор Сигнализирай
34
sd
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ти първо научи кога се пише "и" и кога "й" и тогава се обаждай!
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
А, че ако някой полицай или прокурор, не дай боже и двамата да се разберат...пожелаят да ви вкарат, просто нямате шанс. Заминавате си! А ако жена ви си хване любовник полицай..вярвайте ми...това ще е първото, което ще му е в мислите. Съдилищата изобщо не ги интересува..гледат да си пишат още една присъда в статистиката, за да си оправдават заплатите и бонусите. На НИКОЙ не му пука за ПРАВОТО, защото то просто го няма.
отговор Сигнализирай
32
Honorik
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Moje6 da se zare4e6,4e nqma nikoga da stapi6 v carkva i da go izpalni6,no za zatvora nikoga ne e sigurno,4e nqma da popadne6 tam pri ste4enie na obstoqtelstvata.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Мога да ви кажа съвсем сериозно, че в затвора има само кокошкари!! И единствено кокошкари! И са вкарани за такива неща, за които нормалния човек не може да си и представи. Ако съдят баретата, наглите и останалите *** със същия аршин...всички до сега да са вътре.А колко спорно е дали около 30% от хората, които са мат, наистина заслужават това...направо е страшно. Затова, чукайте на дърво и хвърляйте сол зад рамото си.
отговор Сигнализирай
30
Истината
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Сред ромите има една приказка, че в затвора човек влиза с 200 километра в час ! Смисълът на тази приказка е, че човек може да се озове в затвора много по-бързо, отколкото е предполагал .. Секунда невнимание ... и си там ! С новите абсурдни закони прогласувани наскоро в Народното събрание на първо четене - в затвора вече ще може да те вкара всяко ченге или прокурор, ако примерно е харесало жена ти и иска да те отстрани за известен период от време !
отговор Сигнализирай
29
с.
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Никой не е застрахован от попадане в затвора!Че има *** е вярно!Ама си мисля че основната част са кокошкари!Реално на всеки може да се случи!Превишиш скоростта с 10 км,пред тебе изскочи някое малоумно бабе и като нищо може да те наредят и да лежиш!Така че по-кротко с изказванията!
отговор Сигнализирай
Новини