BGONAIR Live

В затвора и в женското сърце винаги има място за още един


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
varg1
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
И в автобуса винаги има място за още един
отговор Сигнализирай
17
№1
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Злобеене? Злоба не виждам, надявам се ти да ми я посочиш в такъв случай...а и не се грижи за това дали 1 мисли или не ... гледай си в своята паничка =)
отговор Сигнализирай
16
Малко по-умен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тук не става въпрос за съчувствие ! И без това не пожелавам на никого да попада в български затвор ... Тук става въпрос за това, че постоянно ни се налагат западни стандарти относно законите и задълженията ни, а правата ни на граждани си остават такива, каквито бяха и по Бай Тошово време, че дори и по зле ! Защото тези затвори са строени именно по онова време, но тогава поне са били нови ! Така е и във всяка една сфера от живота ни !
отговор Сигнализирай
15
Давчева
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Към Мозъка:Явно ко каквото си няма , така и се представя...Комплексите не прощават на никого...
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
типично българска черта - важното е на другите да им е зле
отговор Сигнализирай
13
vlady
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
И два квадратни метра на затворник са твърде много. В легендарните Bang Kwang (Bangkok Hilton) и Klong Prem площта на човек е малко над един и спят на рогозки на пода. Затворниците в България също трябва да спят на пода на постелки или рогозки, да получават храна за не повече от лев на ден, да мръзнат на студено, да нямат топла вода и никаква медицинска помощ. Дисциплинарните наказания следва да са бой, оковаване във вериги и изолация. Само така ще се намали до минимум престъпността.
отговор Сигнализирай
12
Mozaka
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Хахаха, Давчева некадърният им баща да не е избягал от вас чак в затвора!
отговор Сигнализирай
11
00-00
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
АМИ ТОГАВА ДА ГИ НАСТАНИТЕ В СПА ЦЕНТЪР
отговор Сигнализирай
10
Давчева
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
... да се съглася с.."...но в затвора попаднал на хора и станал човек..."никога един престъпник-рецидивист,затворник не може да стане човек.Понеже имам пресен пример...самата аз-с висше образование, а се справям с две 16 и 14 годишни дъщери,докато некадърния им баща е точно в пловдивския и не е лишен от нищо... а аз с 300 лева съм длъжна да продължа напред,заради тях....
отговор Сигнализирай
9
Фото
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Май днес.бг имате само една снимка на зандан и само нея слагате, а? И то на бургаския! А стандартие за площ са предвидени по закон да влязат в Бг през 2014 г. Виж за спинозните е вярно, както и за пренаселеността. А # 1 да не злобее, а да се замилси как да направи, за да не влиза на топло. Защото никой не е застрахован.
отговор Сигнализирай
Новини