BGONAIR Live

В затвора и в женското сърце винаги има място за още един


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Добавям:
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
И в стар Икарус също... :):)
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Я да идете по-добре да питате някоя баба със 100лв. пенсия дали и е много розов живота вместо да се занимавате с ***...
отговор Сигнализирай
6
Давчева
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
никакво съчувствие към сметта на обществото-отрепките,които по някакъв начин са доказали,че щом са там значи има за какво-та нашите данъци къде отиват....да им осигуряваме парното,лекари, психолози,а в същото време тези ***-хомосексуалисти и какви не изшарени чудовища са оставили съпруги и деца да се борят сами с живота...тотално отричане от обществото и никакви хуманни съображения не им трябва.Почитателка съм на Вапцаровото творчество,но никога не мога
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Още една жалка статия днес. Това ли е най-големия проблем, че престъпниците, които хем са ни правили поразии, хем сега хрантутим не са доволни от условията си на живот???
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Е то да не е петзвезден хотел там затвор е все пак!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Аууу! Ще ревна! Горките престъпници!!! :-)) Тия подиграват ли се? Не стига, че издръжката на тези *** се плаща от нашите данъци, а сега и да им съчувствам, че били на тясно! Ама дайте да им построим нов затвор, а? С луксозни килии, кабелна телевизия, компюри с ИНТЕРНЕТ... да не се чувстват притеснени хората! Алооо, това е затвор не пансион за благородни девици!
отговор Сигнализирай
2
123456
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
нали редовните хора в България живеят добре та трябва да се чувстваме виновни , че престъпниците не живеели комфортно . Те ядат парите на болните , на децата , на инвалидите и разбира се на всички данъкоплатци
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
трябва да им съчувствам ли?
отговор Сигнализирай
Новини