BGONAIR Live

В затвора и в женското сърце винаги има място за още един


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Престъпник
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Първо не ви пожелавам да попадате никога в затвора,където и да е и при каквито и да е условия.После ако си мислите че в Българските затвори или в България е зле ,много се лъжете.По брой самоубийства във затворите сиводи Франция около 160 на година,втора е Италия с около 70 .Делата заведени в Страсбург за това и за незаконни задържания са чудовишно количество.В Италия има затвори в който 80 % от всички задържани са чужденци. Но от общия брои в Италия около 65 000 затворници ,не по малко от 25 000 са чужденци.Ако искате и вие да се ползвате от благата на тези държави ,елате и тогава местното население ще иска за вас същите простотии който сте написалиСМЪРТРОГОЗКИБЕЗ ХРАНА и подобни.Преди да решавате кой виновен и кой невинен ,си включете мозъците ,(ако имате) и НИКОГА не забравяйте,И ВИЕ може да свършите в затвора,защото някое ченге или прокурор има нужда да разкрие някое престъпление и да се издигне по служба.А и принципа ,,За кокошка няма прошка ,а за милиони няма закони ,на запад се допълва с ,,особенно за чужденците
отговор Сигнализирай
27
Златко
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Лишените от свобода не са лишени от човешки права!Десет човека на 20 кв.метра е изтезание!
отговор Сигнализирай
26
чичо
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Я ги оправете тези затвори ,че от Позитано нещо искат да ги посетят.Там ще ли да се чувстват най добре.
отговор Сигнализирай
25
jiko
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
te za tva gi pushtala prokuraturata, to mesta niamalo , a i usloviata hich ne sa na evro-nivo
отговор Сигнализирай
24
Див Петел
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Кучкиииииии
отговор Сигнализирай
23
rgm
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Трябва да се чувстват късметлии че са попаднали в затвора, а не да се оплакват. Много рядко се случва.Останалите които са заслужили да са там, но не са, са "нямали" този късмет. По-добре държавата да помисли за тях. Ако няма достатъчно затвори - "БИГ/ВИП БРАДЪР", "ДЕНСИНГ СТАРС", нов данък ... Но да слушаме за правата им, ... прекалено много става!
отговор Сигнализирай
22
belle
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не са на хотел там- ако са направили добро, няма да бъдат там. Крайно време е да се спре с това затворници и престъпници да имат равни че дори и по-големи права от всички други.
отговор Сигнализирай
21
руска рулетка
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
със седем болни от СПИН и още толкова вирусоносители при това анонимни, затворниците са обречени на руска рулетка :)
отговор Сигнализирай
20
21
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Да се въведе смъртното наказание и много бъзо ще се освободят места в затворитеи с много малко разходи ще изпълним изискванията.
отговор Сигнализирай
19
сравнение
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
те и заплатите ни са далеч от евростандартите, не виждам причина пък точно при затворниците всичко да е наред. Все пак нормата при тях е само двукратно по различна от Европа, докато заплатите ни са десеткратно извън нормата на ЕС.
отговор Сигнализирай
Новини